حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

تست سقوط شیائومی می میکس (Mi Mix)

سینا عطایی

نوشته

10 ماه قبل | یک دیدگاه | تماشا کنید ، شیائومی

می میکس (Mi Mix) دستگاهی است که سرشار از احساسات هیجانی مثبت  و منفی است. هیجان زیبایی، هیچان بی مثال بودن، هیجان آسیب پذیر بودن هنگام افتادن از دست، هیجان مقاومت کم در برابر خراشیدگی سطح براق زیبای بدنه آن و … ! دیروز در تست مقاوم می میکس دیدیم که در مقابل خراشیدگی هیچگونه نگرانی وجود ندارد و بدنه سرامیکی در مقابل تمام وسائل روزمره که در اطراف شما پیدا می شود مقاوم خواهد بود، دوباره اینجا باید گفت شرم بر آیفون ۷ جت بلک‌ (!) اما اجازه بدهید نگاهی داشته باشیم به مقاومت می میکس (Mi Mix) شیائومی در مقابل سقوط! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تست سقوط شیائومی می میکس (Mi Mix) را با هم بررسی کنیم.

xiaomi-mi-mix-shattered

قاعدتا شما هم مثل ما انتظار ندارید که سرامیک و شیشه که هر دو موجودات سختی هستند، ضربه را در خود هضم کنند و نشکنند آن هم در دستگاهی که حاشیه تصویر آن بسیار کم است و شیشه و سرامیک مستقیما به یکدیگر رسیده و هیچ نوار لاستیکی بین آن ها نیست. قبلا در ترنجی خواندیم که اگر می میکس (Mi Mix) با نمایشگر بدون حاشیه خود به زمین بخورد نباید انتظار زیادی از آن داشته باشید، حال در این مطلب می خواهیم ببینیم این موضوع چقدر جدی است؟

اجازه بدهید ویدیو تست سقوط JerryRigEverything را برای می میکس شیائومی با هم ببینیم:

خنده دار بود!

خنده دار بود! ببخشید اما نمی توانیم حس خود را پنهان کنیم! هر چند این موبایل فوق العاده زیباست اما هر چه باشد اگر از فاصله ۶۰ سانتی متری به زمین بخورد و نمایشگر از شمال شرقی تا جنوب غربی ترک بخورد و بدنه نیز به اصطلاح لب پر بشود، فایده اش چیست؟ قاب کنید و بگذاریدش لب طاقچه یا با یک قاب محافظ سعی کنید این اتفاق رخ ندهد. هر چند قاب یعنی حس سرامیک را از دست می دهید و خوشدستی دستگاه نیز تحت تاثیر قرار می گیرد!

نظر شما درباره می میکس (Mi Mix) شیائومی چیست؟

[button type=”default” color=”” target=”” link=”https://www.youtube.com/watch?v=VeLKqjvmFvQ”]JerryRigEverything [/button]

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

 1. milad.danesh
  ترنجِ نرسیده  0  0

  قشنگ نابود شد

گیگابایت
10 کاربر برتر
 1. 1# احمد - 1,770 ترنج
 2. 2# Peiman z3 - 1,103 ترنج
 3. 3# Mortazavi - 648 ترنج
 4. 4# Oliver queen - 514 ترنج
 5. 5# علیرضا قنبری - 429 ترنج
 6. 6# REZA - 361 ترنج
 7. 7# Big S - 356 ترنج
 8. 8# Pouya gs8 - 319 ترنج
 9. 9# مهرشاد مرادزاده - 270 ترنج
 10. 10# mTAAHAAm - 261 ترنج
کانال تلگرام ترنجی