بستن
ترنجی

یک آپدیت دیگر از نسخه پیش‌نمایش ویندوز ۱۰ برای لومیا ۹۳۰ منتشر شده است ; دیدار با باگ‌ها!

no thumb

طبق گزارشاتی که از یونان منتشر شده، چندی پیش لومیا ۹۳۰ یک آپدیت OTA دیگر برای نسخه پیش‌نمایش ویندوز ۱۰ دریافت کرده است. اینطور که معلوم است این آپدیت، پر از باگ‌های گوناگون بوده به طوری که گاهی اوقات، نسخه پیش‌نمایش ویندوز ۱۰ در این موبایل هوشمند کاملا غیر قابل تحمل می‌شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

این آپدیت پر از باگ، باز هم در نقش یک غافل گیری برای دارندگان این موبایل هوشمند در یونان عمل کرده است! به طوری که هیچ کس انتظار انتشار چنین آپدیتی را نداشت. البته این آپدیت همانطور که گفته شد، پر از باگ‌های کوچک و بزرگ است که با توجه به پیش‌نمایش بودن سیستم عامل مورد بحث، چندان هم دور از انتظار نیست.

طبق گزارشات، یکی از بزرگترین مشکلاتی که پس از نصب این آپدیت متوجه آن می‌شوید گرم شدن بیش از حد لومیا ۹۳۰ است. از اجرای بازی‌ها و نرم‌افزارهای سنگین گرفته تا بوت شدن سیستم عامل و اجرای لانچر آن، گرمای غیر قابل تحمل، مهمان ناخوانده دست شماست! در ادامه می‌توانید ویدئو کوتاهی را درمورد همین آپدیت مشاهده کنید :

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Buggy-Windows-10-Preview-sent-out-OTA-to-Nokia-Lumia-930_id71667″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: BuggyLumia 930updatewindows10

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۴نظر

درج نظرات: