بستن
ترنجی

آیفون های جدید ممکن است هجدهم شهریور ماه معرفی شوند

no thumb

نمی‌دانم تاریخ معرفی آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس را به یاد دارید؟ اگر هم ندارید باید بگوییم که دقیقا آیفون های سال گذشته در نهم سپتامبر یا ۱۸ شهریور معرفی شدند؛ اما خبر هایی به گوش می‌رسد که آیفون های امسال، که گویا نام S را یدک می‌کشند نیز، در چنین تاریخی پا به صحنه می‌گذارند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

چندین سال است که آیفون های اپل در شهریور ماه معرفی می‌شوند و این تاریخ، کابوس رقبا است. تا جایی که گفته می‌شود سامسونگ نیز، برای اینکه نوت ۵ با آیفون ۶ اس رو به رو نشود، پرچمدار فلبتی اش را، در مرداد معرفی می‌کند. اما امسال یک سنت شکنی بزرگ داریم و آن هم این است که دو سال می‌باشد که آیفون ها در نهم سپتامبر یا به تاریخ خودمان، هجدهم شهریور ماه معرفی می‌شوند. پارسال در این موقع اپل، در کنفرانسی با شکوه از آیفون های قد کشیده خود به نام iPhone 6 و iPhone 6 Plus پرده برداری کرد.

انتظار می‌رود این آیفون iPhone 6s نام گیرد و به مانند هرسال شاهد تفاوت ظاهری نباشیم. برای مثال آیفون ۴ اس با دستیار فوق العاده سیری همراه شد، آیفون ۵ اس تاچ ایدی داشت و انتظار می‌رود آیفون ۶اس با ویژگی فورس تاچ پا به میدان رقابت بگذارد. پیش از این اپل در مک بوک های جدید و اولین نسل ساعت هوشمندنش، از این ویژگی بهره برده بود.

نظر شما چیست؟ شهریور ماه، شاید کابوسی برای دانش آموزان باشد؛ چراکه باید از تخت، گوشی و اینستاگرام خود دل کنده و به محل تدریس پا بگذارند. اما برای اهالی تکنولوژی ماهی هیجان انگیز و سرشار از پیشرفت در گجت هاست.

[su_button url=”http://www.theverge.com/2015/8/7/9118641/apple-iphone-2015-event-september-9-rumor” background=”#2adcab”]theverg[/su_button]

0
0
برچسب ها: iosآيفوناپل

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۷نظر

 1. روند پیشرفت در چیپ گوشیهای آیفون کمد شده و مانند سابق هر سال ٢ برابر عملکرد بهترپردازشگر گرافیکی و ٢ برابر عملکرد بهتر پردازشگری محاسباتی را شهد نیستیم
  البته با این حال آیفون ۶ و ۶ پلاس جزو قویترین گوشیها موقع معرفی و در حال حاضر هم هستند
  و حتی با افزایش قدرت ناچیز هم باز امسال قویترین گوشی را شاهد خواهیم بود
  دوربین هم در نسل فعلی که موقع معرفی قویترین دوربین را داشت با مقایسه با اندرویدیها
  نسل فعلی هم امیدوارم همینطور باشد

  0
  0

درج نظرات: