بستن
ترنجی

مدیر‌عامل اچ تی سی خانم شر وانگ: اچ تی سی اینجا هست تا بماند!

no thumb

اخیراً اچ تی سی پس از مدتی سکوت خبری و خبرهای ناخوشانید، خود را خوب بالا کشیده است و شاهد خبرهای متنوعی از این شرکت هستیم. تجویزهای مختلفی برای این شرکت تایوانی شده است اما می‌دانیم مه هیچ‌وقت طرفداران اچ تی سی نمی‌توانند نام و برند موردعلاقه خودشان را فراموش کنند. اوضاع مالی و سهم بازار کمی را در اختیار دارد اما بر اساس آخرین صحبت‌های مدیرعامل این شرکت، اچ تی سی قرار نیست جایی برود و یا اتفاق بدی را تجربه کند. در ادامه همراه باشید.

خانم شر وانگ (Cher Wang) بیان کرد اچ تی سی اینجا هست تا بماند و قرار نیست ناپدید شود! ما تصمیم گرفته‌ایم اچ تی سی را به معنای واقعی به ارزش کلمه htc برسانیم. تمرکز بر رونمایی دستگاه‌های مختلف یکی زا ابتدایی‌ترین هدف‌های شرکت برای قدرت‌نمایی در بازار است. در سال‌های اخیر اگر دفت کرده باشید این شرکت محصولات مختلفی را رونمایی کرد اما چرا در این هیاهوی خبری ناپدیدشده است؟ دستگاه‌هایی همانند HTC Re (نقد و بررسی از اچ تی سی ری کمرا) و یا واقعیت مجازی HTC Vive در کنار محصولاتی چون HTC Grip دستگاه‌هایی به شمار می‌روند که ارزش بسیار بالایی داشته اما کم‌توجهی به آن‌ها شده است. در سال آتی قرار است این دو گجت نام‌برده که هنوز به‌صورت گسترده وارد بازار نشده است، عرضه و اچ تی سی برنامه‌های تبلیغاتی بلندمدت خود را اجرایی کند.

تولید دستگاه‌هایی همانند سری A9 به بازگشت اچ تی سی به این بازار شلوغ بسیار کمک خواهد کرد. کمبود یک رقیب بسیار اذیت کننده خواهد بود. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید با چه تصمیمی اچ تی سی می‌تواند به‌قدرت سابق برگردد؟

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2015/12/htc-is-here-to-stay/” target=”blank” background=”#6AB999″]ubergizmo[/su_button]

0
0
برچسب ها: اچ تی سیبازگشت اچ تی سیقدرت اچ تی سیمدیر عامل اچ تی سی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۴نظر

  1. آقا تبریک به همه علاقه مندان به سونی مخصوصا پریمیوم یا به فارسی بگم اعلا
   انتخاب کاربران جی اس ام آرنا به عنوان محبوب ترین
   http://www.mobile.ir/phones/comments-37833-sony-xperia-z5-premium.aspx
   سونی طوفانی وارد شد اژدها وارد میشود
   یکی اگه پریمیوم رنگ کروم پیدا کرد به منم آدرس بده

   0
   0
   1. اینم بهترین های ۲۰۱۵ از دید کاربران فون آرنا:
    http://m.gsmarena.com/poll_results_samsung_galaxy_s6_is_phone_of_the_year_2015blog-15688.php
    http://m.gsmarena.com/vote_for_phablet_of_the_year_2015blog-15663.php
    اس ۶ به عنوان بهترین اسمارتفون با ۳۴% آرا و نوت ۵ به عنوان بهترین فبلت ۲۰۱۵ با ۴۰% آرا قاطعانه اول شدن.

    0
    0
   2. اصلاح میکنم لینک رو:
    http://m.gsmarena.com/top_ten_fan_favorites_phones_of_the_month-news-15684.php
    معزز جان طرف ما که هیچ مغازه و فروشگاهی نداره احتمال زیاد باید بیام تهران اگه جایی میدونی یا فروشگاه اینترنتی که رنگ کرومش رو موجود داره آدرس بدی ممنون میشم تکنو لایف موجوده اما طلایی و مشکی .
    پکش هم بد نیست چون لوازم جانبیش هم نمیشه گیر آورد بهتره کامل بگیرمش اما رنگ کرومش هم نیست هم میاد قیمتش میره تا سه میلیون که میگن محدود . ۴ ماه شده هنوز منتظرم از نزدیک لمسش کنم

    0
    0

درج نظرات: