بستن
مطالب ترنجی

به روزرسانی جدید اینستاگرام و اضافه شدن قابلیت های جدید برای فیلم برداری راحت تر

no thumb

اینستاگرام شدیدا مشغول ارایه به روزرسانی های مختلف و بهبود قابلیت های موجود در برنامه اجتماعی به اشتراک گذاشتن تصویر خود است. پس از ارایه قابلیت جدید Story که به شما اجازه ویرایش بییشتر و به اشتراک گذاشتن داستان های مختلف روزانه شما در قالب عکس و ویدیوهای مختلف است، تصمیم گرفته که فیلم برداری را برای شما راحت تر کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا دو قابلیت جدید فیلم برداری اینستاگرام را با هم ببینیم.

اینستاگرام معمولا برای اشتراک گذاشتن تصاویر استفاده می شود اما حتما می دانید که قابلیت به اشتراک گذاشتم ویدیو نیز به آن اضافه شد که ابتدا تنها به مدت ۱۵ ثانیه بود اما حالا به ۶۰ ثانیه افزایش پیدا کرده است. در فیلم برداری های هیجان انگیز که معمولا در شرایط نامساعد (!) ثبت می شود و عموما موبایل شما در یک دست قرار دارد، زوم کردن و تعویض دوربین عقب و جلو کار غیر ممکن یا حداقل سختی است. اینستاگرام در جدیدترین به روزرسانی خود دو قابلیت جدید جهت تقویت این قسمت اضافه کرده است.

instagram

اولین آن این است که با سوایپ کردن می توانید روی ویدیو زوم کنید. این خوب است و حتی زمانی که شما موبایل را در یک دست داشته باشید می توانید زوم کنید. این قابلیت در Snapchat نیز وجود داشته است و آنقدر خوب است که اینستاگرام هم با این ایده موافق است. دومین قابلیت این است که با دوبار تپ کردن روی صفحه می توانید بین دوربین عقب و جلو جا به جا شوید و این مناسب برای صحنه هایی است که دوست دارید هم خود و هم صحنه مقابل شما ثبت شود، اینطور نیست؟

در پایان باید گفت این به روزرسانی به صورت مشخص روی سرعت بخش Story نیز تاثیر خواهد گذاشت. اگر اینستاگرام خود را به نسخه ۹٫۱ به روز کرده اید، نظر خود را درباره تغییرات به وجود آمده با ما و دوستان خود در ترنجی در میان بگذارید. برای دانلود این به روزرسانی می توانید از صفحه زیر نیز اقدام کنید.

دانلود آخربن نسخه اینستاگرام

0
0
برچسب ها: instagramاینستاگرام

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۱۳نظر

  1. میگم یه خبریم از گند جدید ایرانیا تو صفحه هنرمندا و …. بزارین که اینستا ایرانیا رو فیلتر کرده و دگ نمیتونن به اون صفحه ها دسترسی اشته باشن مثکه یه گزینه ای هم تو صفحه اون شبکه ها و … اافه شده به اسمه block iranian ips لطفا خبر بزارین که دس از این کار مسخره بکشن خیلی زیاد تو کشورای دگ ابرو داریم اینم اضافه شد یه سر به اینستای raisport بزنین اینم فیلتر شده تا چن روز دگ هم احتمالا بقیه فیلتر میشن

    0
    0

درج نظرات: