بستن
ترنجی

قابلیت آپلود عکس عریض در اینستاگرام اضافه شد

no thumb

اینستاگرام! شبکه اجتماعی که به سبب تشخیص صحیح بیشترین استفاده کاربران از شبکه ها اجتماعی، توانست با تمرکز بر اشتراک گذاری تصاویر پیشرفت بسیاری داشته باشد. این برنامه از همان ابتدا عادات و روش های خاص خود را داشت اما با تمام محدودیت ها، دوست داشتنی بود. آنقدر خوب عمل کرد که فیس بوک آن را خرید. حالا و مدت قابل توجهی پس از این خرید، پیشرفت هایی در اینستاگرام دیده می شود که حکایت از یک شبکه اجتماعی پیشرفته تر و البته قابل شخصی سازی تر دارد. امروز اینستاگرام قابلیت خوبی را اضافه کرده است که در آن دیگر شما نیاز به یک کادر با نسبت ۱:۱ (کادر مربعی) ندارید و می توانید تصاویر عریض را هم به همان صورت که هست، بدون هیچ برشی (کراپ) آپلود کنید.

instagram

اما چطور می توان عکس عریض آپلود کرد؟ به راحتی! ابتدا برنامه اینستاگرام خود را آپدیت کنید (برای مثال نسخه ۷٫۵ برای iOS). سپس وقتی برای آپلود عکس وارد برنامه می شوید و به گالری می روید، پس از انتخاب عکس در گوشه پایین و سمت راست یک علامت عکس عریض می بینید که با تپ کردن روی آن، عکس به اندازه عریض خود اماده آپلود می شود. به همین سادگی.

instagram-(3)

طبق آزمایشی که ما انجام دادیم این قابلیت فعلا برای عکس های افقی عریض مفید است و برای عکس های عمودی (قدی) عریض نمی تواند تمام تصویر را آپلود کند. هرچند عادت کرده بودیم سوژه ها را در قالب مربعی و مناسب اینستاگرام شکار کنیم اما دیگر این محدودیت وجود ندارد و خوشحال کننده است. نظر شما چیست؟ اینستاباز هستید؟ صفحه ترنجی در اینستاگرام را دنبال می کنید؟

0
0
برچسب ها: instagramآپلود عکس عریض در اینستاگراماینستاگرامقابلیت جدید اینستاگرام

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۸نظر

 1. توی کلاینت سیکس تگ واس وینفون این قالیت هستش و بودش…..
  خوبه.اما بحث اینه جدا سوژه مورد نظر خیلی ریز میشه…..بعضی وقتا بگی برش بدم راحت ترم…..
  خلاصه دستش درد نکنه
  زحمت بکشه وینفون رو هم بعد ۱ سال حتی بیشتر از بتا دربیاره خوبه

  0
  0
   1. آقای عطایی درست میگن وقتی به صورت عریض میزاره دیگه کادر سفید بالا و پایین رو نداره که خیلی خوبه :yahoo:
    در مورد مربع بودن درسته ولی میشه همین حالت مربعی هم باشه ولی بتونی عکس کامل رو هم کنارش آپلود کنی و با زدن روی عکس، عکس کامل بازبشه :good:

    0
    0

درج نظرات: