بستن
ترنجی

تماشا کنید: آنباکسینگ آیپد پرو (iPad pro)

no thumb

همیشه تنوع چیز خوبیست، اینطور نیست؟ البته که نه همیشه و همه جا اما در مجموع برای به وجود آمدن محصولات بهتر و بهره بردن از آن ها خیلی خوب است. اپل معروف به تنوع کم محصول و هر سال متمرکز بر یک یا دو دستگاه در هر خانواده است. گویا ۲۰۱۵-۲۰۱۶ باید پایان این تصور باشد، از آنجا که خانواده آیپد طی چند سال اخیر از یک آیپد به ۳ عضو به نام های آیپد، آیپد مینی و آپید پرو افزایش داشته است و شایعات جالبی به ما می گوید که در ارایه آیفون ۷ باید انتظار ۳ دستگاه آیفون در ۳ اندازه، یعنی ۴، ۴٫۷ و ۵٫۵ اینچ را داشته باشیم. گویا اپل هم کم کم به این نتیجه می رسد که با ارایه محصولاتی با مشخصات متفاوت می تواند قشر وسیع تری از مشتریان را در بازاری که برای هر سلیقه ای حداقل ۲ رقیب وجود دارد، جذب کند. آیپد پرو به بازار ارایه شده است و امروز با خیل عظیم بررسی، آنباکسینگ و اظهار نظرهای متفاوت درباره این محصول که در دسته بندی کاملا جدید در بین محصولات اپل جای می گیرد، مواجه بودیم.

Apple-iPad-Pro-unboxing

تبلت ۱۲٫۹ اینچی اپل با یک قلم استایلوس و یک کیبرد کاور خیلی خوب و البته همانقدر گران! بسته بندی همانند همیشه محصولات اپل است، ساده و سفید، بازش که کنید آیپد عظیم الجثه و سنگین را خواهید دید که زیر آن یک شارژر و دفترچه راهنما و گارانتی قرار دارد. سیم شارژر به شکل مشخصی بلند است و نشان از این دارد که اپل پیشبینی اتصال زیاد به شارژر را کرده است، به هر حال باتری فوق العاده بزرگ ۱۰۳۰۷ میلی آمپری به همین راحتی ها شارژ نمی شود و مدت زمان قابل توجهی را باید منتظر ماند، البته احتمالا!

اجازه بدهید به سراغ ویدیو آنباکسینگ یا همان جعبه گشایی آیپد پرو برویم:

نظر شما درباره آیپد پرو چیست؟ می تواند محصول موفق باشد یا یک شکست خواهد بود؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Apple-iPad-Pro-unboxing_id75731″ target=”blank” background=”#159f84″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: iPad Proipad pro Unboxingآنباکسینگ آیپد پروآیپد پرواپل

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۳نظر

درج نظرات: