مطلب فعلی :

آیمک‌ها و مک‌ بوک‌های جدید در سال جاری توسط اپل رونمایی خواهند شد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

آیمک‌ها و مک‌ بوک‌های جدید در سال جاری توسط اپل رونمایی خواهند شد

حسين میرنژاد

نوشته

7 ماه قبل

بدون دیدگاه

مطالب ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

یکی از مهم‌ترین شایعاتی که پیرامون محصولات اپل در سال جاری منتشر شده است، عرضه یک مک بوک پرو کاملا جدید از سوی این شرکت می‌باشد؛ اما به نظر می‌رسد که مک بوک جدید تنها چیزی نیست که باید انتظارش را در سال جاری داشته باشیم، چراکه براساس گزارش تازه بلومبرگ، اپل علاوه بر مک بوک جدید، از یک آیمک بروزشده و صفحه نمایش‌های ۵K نیز رونمایی خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر، در ادامه با ترنجی همراه شوید.

از زمانی که اپل برای اولین بار از یک آیمک با صفحه نمایش ۵K رونمایی کرده است، بسیاری این فکر را می‌کنند که اپل چه زمانی، یک صفحه نمایش ۵K از نوع Thunderbolt عرضه خواهد کرد. متاسفانه اپل جدا از عدم عرضه یک صفحه نمایش جدید، تولید صفحه‌ نمایش‌های Thunderbolt فعلی را متوقف کرد! هرچند که براساس گزارش‌های جدید، اپل درحال همکاری با الجی برای تولید یک جایگزین تازه برای صفحه‌ نمایش‌های Thunderbolt می‌باشد. در ادامه این گزارش آمده است که اپل به زودی که از یک آیمک و مک بوک ایر بروزشده نیز رونمایی خواهند کرد، هرچند که مشخصات فنی این دو هنوز اعلام نشده است. اما گزارش بیشتر بر روی ویژگی‌های تازه مک‌ بوک پرو یعنی بدنه باریک‌تر، طراحی تازه کیبورد و یک صفحه نمایش OLED در قسمت بالای کیبورد اشاره داشته است. اپل در تاریخ ۷ سپتامبر یا به عبارتی ۱۷ شهریور، میزبان یک مراسم خواهد بود و شاید در همین مراسم، در کنار محصولاتی مانند آیفون‌های جدید، از این محصولات نیز رونمایی شود.

نظر شما چیست؟ شما درباره مک بوک و آیمک جدید اپل چه فکر می‌کنید؟

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2016/08/imac-macbook-5k-display-rumor/” target=”blank” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Ubergizmo[/su_button]

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید