بستن
۳۱۸۷۹-۳f8bcf69_945_556

سامسونگ برای مدتی سودآورترین برند اندروید بود اما با ناکامی گوشی گلکسی نوت ۷ و رشد دیگر سازندگان تلفن همراه این شرکت دیگر به مثابه سودآورترین برند اندروید مطرح نیست.

اکنون شرکت چینی هووآوی این مقام را در اختیار گرفته است. از سوی دیگر شرکت اپل همچنان سودآورترین سازنده تلفن همراه هوشمند در جهان است.

این شرکت با ۹۱ درصد سودآوری پیشتاز در اختصاص سهم بازارهای جهانی به خود است و دو شرکت ویوو (Vivo) و اوپو (Oppo) به ترتیب در جایگاه سوم و چهارم سودآوری قرار گرفته‌اند.

انتظار می‌رود که هووآوی تا نیمه اول سال ۲۰۱۷ میلادی قادر به حفظ مقام و موقعیت کنونی خود باشد اما سامسونگ قطعا با عرضه گوشی گلکسی اس ۸ خود دوباره به رتبه پیشین خود بازخواهد گشت.

nextpowerup

0
0
برچسب ها: اپلاندرویداوپوسامسونگسوآورترین برند اندرویدگلکسی اس 8گلکسی نوت 7هووآویویوو

جلیل جعفری

نویسنده جلیل جعفری

مترجم و روزنامه‌نگار و دبیر گروه فرهنگی و هنری خبرگزاری ایسنا در منطقه خوزستان است. تاکنون دو مجموعه داستان کوتاه ترجمه با نام‌های «بعد از لباس جین» و «به کسی مربوط نیست» از جلیل جعفری منتشر شده است. او همچنین مجموعه داستان کوتاه ترجمه دیگری با نام «یک چیز خوب هم بد نیست» برای انتشار ارایه کرده است. جعفری هم‌اکنون مشغول ترجمه رمانی از ویلیام گس، فیلسوف و داستان‌نویس پرآوازه آمریکایی، است. او همچنین با صفحه ادبی روزنامه «آرمان امروز» همکاری دارد.

۴نظر

درج نظرات: