بستن
ترنجی

گوگل برروی ساخت گوشی های ۵۰ دلاری با سیستم عامل اندورید وان تمرکز می‌کند

no thumb

اندورید وان پلتفرم ویژه گوگل برای تلفن های هوشمند پایین رده و ارزان قیمت است؛ آنقدر ارزان که گفته می‌شود این شرکت بر ساخت تلفنی هوشمند ۵۰ دلاری برروی این بستر، تمرکز می‌کند. مدیر عامل منطقه جنوب شرقی آسیا، طی گزارشی اعلام کرده است، که به زودی و طی هفته های آینده، پیشرفت های بیشتری درباره این پروژه ها، انجام خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

آقای Rajan Anandan مدیر بخش آسیای جنوب شرقی گوگل، طی خبری اعلام کرده است که شرکتش، گوگل در حال تحقیق و توسعه بخش تلفن های اندروید وان می‌باشد. به گفته وی، تا هفته های آینده با پیشرفت های انجام شده برای این پلتفرم، اندروید وان تبدیل به یکی از برترین پیشنهاد ها و بهترین انتخاب ها برای تلفن هوشمند ۵۰ دلاری خواهد شد.

در حال حاضر تلفن های ۲۰-۲۰ دلاری در بازار وجود دارد؛ اما آن ها چندان پیشرفته نیستند. به این دلیل اندروید وان با تلفن های هوشمند ۵۰ دلاری اش، می‌تواند کاربران را ترغیب به خرید این دستگاه ها کند.

سازندگان دیگر، گوشی های پایین رده ی خود را با اندروید وان عرضه کرده و گوگل می تواند سخت افزار و نرم افزار را به خوبی در دستگاه های ارزان قیمت و پایین رده کنترل کند و با این کار باعث گردد که با این پلتفرم، تلفن های فوق ارزانی به بازار عرضه شود.

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2015/08/google-to-focus-on-50-android-one-smartphones/?utm_source=mainrss” target=”blank” background=”#2adcab”]ubergizmo[/su_button]

0
0
برچسب ها: اندروید وانگوگل

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۳نظر

درج نظرات: