بستن
ترنجی

به نظر می‌رسد اپل قصد دارد در مک پرو جدید خود از ۱۰ پورت USB استفاده کند

no thumb

نزدیک به دو سال از آخرین بروز رسانی مک پروها می‌گذرد. به زمان بروزرسانی این دستگاه نیز نزدیک می شویم. در حال حاضر بیشترین تعداد پورت USB را مک بوک پرو و مک مینی دارند و مک پروها شامل ۴ پورت usb3.0 و ۶ پورت Thunderbolts هستند. در کد‌هایی که جدیدا در آخرین سورس ال‌کاپیتان پیدا شده است، به نظر می رسد مک پرو جدید خود از ۱۰ پورت USB استفاده کند. در ادامه همراه باشید.

این اطلاعات در فایل AppleUSBXHCIPCI.kext/Contents/Info.plist قابل رؤیت خواهد بود:

248328

البته بر اساس گزارش های منتشر شده ممکن است این اطلاعات مروط به یک مدل دیگر از آی‌مک باشد. نظر شما چیست؟ آیا تغییرات بزرگ دیگری در راه است؟

[su_button url=”http://www.iclarified.com/52344/references-to-new-mac-pro-with-10-usb-30-ports-found-in-os-x-el-capitan” target=”blank” background=”#159f84″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]iclarified[/su_button]

0
0
برچسب ها: مکمک پرومک پرو جدید

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۳نظر

 1. دفعه ی اول که دیدمش شاخ دراوردم؛ از دوچیز: ۱٫طراحی جمع و جور و بینظرش. ۲٫ قیمت نجومیش. واقعا اپل چه کارایی میکنه. یه همچین سخت افزاری رو به یه همچینین شکلی تویه لیوان جا داده.
  http://www.apple.com/mac-pro/
  _____
  فقط بنظرم پورت های USB کمی داشت که آدمو وادار میکرد به صورت بیسیم بیشتر گجت هارو به دستگاه متصل کنه که البته بنظر میرسه داره این مشکلم داره حل میشه.

  0
  0

درج نظرات: