حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

رفع مسئولیت

وبسایت ترنجی با هدف ارائه جدیدترین اخبار روز دنیای تکنولوژی و فناوری ایران و جهان راه اندازی شد تا با سبکی نو در دنیای دیجیتال انقلابی در صنعت خبر گزاری کشور ایران ایجاد کرده و مخاطبان سخت پسند خود را راضی نگه دارد.

واضح است که تمامی مطالب منتشر شده توسط نویسنده ها بر اساس معیار های کشور جمهوری اسلامی ایران نوشته شده و در چارچوب اسلامی و دولتی این کشور می باشند.لذا هرگونه مطلبی که این قوانین را نقض کرده و یا از این چارچوب ها تجاوز کند حذف شده و با نویسنده مطلب برخورد جدی خواهد شد.

لازم به ذکر است که دیدگاه های ارسال شده توسط کاربران شخصی بوده و مربوط به خود آن اشخاص می باشد ، بنابراین هیچ مسئولیتی در قبال نظرات و دیدگاه های شخصی کاربران متوجه وبسایت ترنجی نبوده و در صورت تخلف یا تجاوز از چارچوب قوانین کشور ، آی پی و مشخصات فرد خاطی به منظور پیگیری در اختیار دستگاه های ذی ربط قرار خواهد گرفت.

هرگونه مطلب منتشر شده توسط نویسنده ها نیز دیدگاه و یا نظر آنها نسبت به مسئله ای خاص بوده و به هیچ وجه هیچ مسئولیتی متوجه ترنجی یا نویسندگان دیگر نخواهد بود.

ترنجی در قبال آگهی هایی که به صورت مطلب منتشر می شوند هیچگونه مسئولیتی نداشته و تنها مکانی برای بازتاب این تبلیغات می باشد.در صورت بروز هرگونه مشکل از سوی مسئول آگهی های سفارشی داده شده ، تمام مسئولیت متوجه فرد سفارش دهنده تبلیغ بوده و ترنجی هیچ گونه مسئولیتی در صورت ایجاد خسارت برای فرد آگهی دهنده یا فردی که به آگهی مراجعه می کند ندارد.مطلب فوق در قبال بنر های تبلیغاتی نیز صادق بوده و ترنجی تنها این تبلیغات را بازتاب می دهد.

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

گیگابایت
10 کاربر برتر
  1. 1# Peiman - 4,453 ترنج
  2. 2# احمد - 4,199 ترنج
  3. 3# Mortazavi - 2,595 ترنج
  4. 4# Sajad - 1,924 ترنج
  5. 5# Pouya gs8 - 1,645 ترنج
  6. 6# علی شیخ زاده - 1,431 ترنج
  7. 7# mTAAHAAm - 1,411 ترنج
  8. 8# REZA - 1,191 ترنج
  9. 9# siavash-t - 867 ترنج
  10. 10# Amir026 - 779 ترنج
دکتری 97
ویزای توریستی کانادا
کانال تلگرام ترنجی