9 − 6 =

حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

رفع مسئولیت

وبسایت ترنجی با هدف ارائه جدیدترین اخبار روز دنیای تکنولوژی و فناوری ایران و جهان راه اندازی شد تا با سبکی نو در دنیای دیجیتال انقلابی در صنعت خبر گزاری کشور ایران ایجاد کرده و مخاطبان سخت پسند خود را راضی نگه دارد.

واضح است که تمامی مطالب منتشر شده توسط نویسنده ها بر اساس معیار های کشور جمهوری اسلامی ایران نوشته شده و در چارچوب اسلامی و دولتی این کشور می باشند.لذا هرگونه مطلبی که این قوانین را نقض کرده و یا از این چارچوب ها تجاوز کند حذف شده و با نویسنده مطلب برخورد جدی خواهد شد.

لازم به ذکر است که دیدگاه های ارسال شده توسط کاربران شخصی بوده و مربوط به خود آن اشخاص می باشد ، بنابراین هیچ مسئولیتی در قبال نظرات و دیدگاه های شخصی کاربران متوجه وبسایت ترنجی نبوده و در صورت تخلف یا تجاوز از چارچوب قوانین کشور ، آی پی و مشخصات فرد خاطی به منظور پیگیری در اختیار دستگاه های ذی ربط قرار خواهد گرفت.

هرگونه مطلب منتشر شده توسط نویسنده ها نیز دیدگاه و یا نظر آنها نسبت به مسئله ای خاص بوده و به هیچ وجه هیچ مسئولیتی متوجه ترنجی یا نویسندگان دیگر نخواهد بود.

ترنجی در قبال آگهی هایی که به صورت مطلب منتشر می شوند هیچگونه مسئولیتی نداشته و تنها مکانی برای بازتاب این تبلیغات می باشد.در صورت بروز هرگونه مشکل از سوی مسئول آگهی های سفارشی داده شده ، تمام مسئولیت متوجه فرد سفارش دهنده تبلیغ بوده و ترنجی هیچ گونه مسئولیتی در صورت ایجاد خسارت برای فرد آگهی دهنده یا فردی که به آگهی مراجعه می کند ندارد.مطلب فوق در قبال بنر های تبلیغاتی نیز صادق بوده و ترنجی تنها این تبلیغات را بازتاب می دهد.

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

10 کاربر برتر
  1. 1# ahmad - 9,311 ترنج
  2. 2# Peiman - 7,980 ترنج
  3. 3# علی شیخ زاده - 6,175 ترنج
  4. 4# Pouya - 5,881 ترنج
  5. 5# Sajad - 5,611 ترنج
  6. 6# Mortazavi - 4,135 ترنج
  7. 7# دکتر رسول آریان - 3,786 ترنج
  8. 8# Milad7 - 3,561 ترنج
  9. 9# REZA - 3,130 ترنج
  10. 10# Amir026 - 2,928 ترنج
کانال تلگرام ترنجی