بستن
ترنجی

Chrome،Safari و Firefox: کدامیک در سایت های محبوب مصرف باتری کمتری دارند؟

no thumb

همه ما مرورگر گوگل، کروم را دوست داریم. آمار ثابت کرده که این مرورگر با تقریباً ۶۴٫۸% از تمام بازدید کنندگان اینترنت، محبوب‌ترین در جهان است. اما یک رازی درون خود دارد، آن هم مصرف بیش از حد باتری است. در ادامه همراه باشید.

آمارها نشان می‌دهد که با حدوداً ۱ ساعت وبگردی در مک بوک به وسیلهٔ کروم تقریباً تمام باتری شما خالی می‌شود. که این نتیجه برای کروم ناامید کننده به نظر می‌رسد.

در آن طرف میدان سافاری، مرورگر اپل که امروزه عزیز مک بوک داران است را داریم که با سبکی و روانی خود،عرض اندام می‌کند. این مرورگر در مصرف باتری خیلی رعایت حال طرفداران خود را کرده و کاملاً مناسب برای وبگردی‌های طولانی است.

اگر با دقت نگاه کنیم روباه خوش خط و خالی را می‌بینیم که آن هم دست کمی از رقیبان خود نداشته و منتظر یک فرصت برای جلو زدن از آن‌هاست. فایرفاکس سعی دارد تا ساعات بیشتری شما را در وبگردی همراهی کند، که تقریباً موفق هم است.

شما را به دیدن نمودارهای زیر برای مشخص شدن برنده این مقایسه دعوت می‌کنیم :

Averages-copy-1024x269

در این تست میانگین ماندگاری باتری در تمام وبسایت ها را مشاهده می‌کنیم. مقام اول و دوم و سوم به ترتیب به سافاری با ۶ ساعت و ۲۱ دقیقه، فایرفاکس ۵ ساعت و ۲۹ دقیقه و در آخر کروم با ۵ ساعت و ۸ دقیقه تعلق دارد.

در واقع، اگر شما به سادگی بجای استفاده از کروم از سافاری استفاده کنید، به طور متوسط می‌توانید ۱ ساعت بیشتر از باتری خود کار بکشید که این بسیار خوب است. فایرفاکس نیز با این که فاصلهٔ چندانی با کروم ندارد، با این حال باز هم عملکردی بهتر از کروم را از خود نشان داده است.

در نمودارهای زیر ماندگاری باتری را در کارهای مختلف مانند نوشتن و فرستادن ایمیل، استریم کردن آهنگ و…همچنین در وبسایت های معروف در زمینه‌های مختف را بررسی می‌کنیم.قضاوت با شما.

Composing-and-Sending-Email2-1024x511
Music-Streaming-1024x452
Enterainment-1024x528Enterainment-1024x528

 

General-News-1024x763
Tech-News-copy-1024x909
YouTube-1024x497
SocialMedia-1024x748
SocialMedia-1024x748
Search-Engines2-1024x551

شما از کدام مرورگر استفاده میکنید؟ نظر شما در مورد این مرورگرها چیست؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Official-press-renders-for-the-Samsung-Galaxy-Note-5-and-Galaxy-S6-edge-leak_id72196″ target=”blank” background=”#06a570″]getbatterybox[/su_button]

 

 

 

0
0
برچسب ها: اپلباتریسافاریعمرباتریکرومگوگلمرورگرمقایسهوبگردی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۵نظر

  1. کروم تا نسخه ۴۰ ۴۱ خیلی خوب بود، ولی بعد از ۴۱ اصلا خوب نیست نصف رم و سی پی یو رو اشغال میکنه (رم من که ۸ گیگ هست ۴ گیش رو پر میکنه). فعلا داریم با همین سر میکنیم 🙁

    پ.ن: برای خرید لایسنس ویندوز کدوم سایت رو پیشنهاد میکنید؟! از این سایت کسی خرید داشته؟ http://licenseha.ir

    0
    0

درج نظرات: