مطلب فعلی :

سهام سامسونگ به بالاترین ارزش ممکن در بازه اخیر رسید؛ ارزش شرکت برابر با ۲۲۴ میلیارد دلار است

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

سهام سامسونگ به بالاترین ارزش ممکن در بازه اخیر رسید؛ ارزش شرکت برابر با ۲۲۴ میلیارد دلار است

صدرا مخملی

نوشته

4 ماه قبل

بدون دیدگاه

اخبار
سامسونگ

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

اگر برگردیم به چند ماه پیش، اوضاع سامسونک و اوضاع سهام این شرکت اصلا در  حال و هوای خوبی نبود اما بیایید یک واقعیت را بگوییم. اکنون، حال شرکت در بهترین حالت ممکن قرار دارد و اگر بگوییم سونامی نوت ۷ تمام شده است، صحبت اشتباهی نیست! در ادامه همراه باشید.

در گزارش‌های قبلی داشتیم که سامسونگ به دلیل اتفاق رخ داده برای نوت ۷ نزدیک به ۵ میلیارد دلار از دست داده است اما با توجه به گزارش منتشر شده در امروز صبح شاهد هستیم که شرکت با توجه به یک رویکرد جدید در بازار مجدد ۹ میلیارد دلار جذب کرده است. این رقم سامی را به بالاترین حد خود در بازه اخیر خواهد رساند. سامسونگ پروموشن‌های زیادی را در بازه گذشته داشته است و همین باعث شده که اوضاع مالی به ثبات خوبی برسد و حداقل ممکن از یک تشنج دربیاید.

اخیرا لازم به ذکر است که سامسونگ صحبت های جدیدی برای حضور قوی‌تر در بازار آمریکا داشته است و سرمایه گذاران بیشتری را هم جذب کرده است. همچنین سامسونگ در تلاش است که تغییرات سازمانی جدیدی را هم اعمال کند و شرکت‌های وابسته که آنچنان سودی خوبی را برای سامسونگ رقم نزده‌اند، از خود سامسونگ جدا کند تا ساختار کلی شرکت بسیار منظم تر و پر سودتر باشد.

هر سهم سامسونگ در چهارشنبه شب به ۱,۴۹۶٫۷۴ دلار رسید و ارزش کلی شرکت هم اکنون ۲۲۴ میلیارد دلار است.

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.phonearena.com/news/Samsung-shares-soar-to-an-all-time-high-company-is-now-valued-at-224-billion-USD_id88448″]phonearena[/button]

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید