مطلب فعلی :

اپل موزیک هم اکنون ۱۷ میلیون کاربر با پرداخت ماهانه اشتراک دارد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

اپل موزیک هم اکنون ۱۷ میلیون کاربر با پرداخت ماهانه اشتراک دارد

عارف کمانی

نوشته

6 ماه قبل

بدون دیدگاه

مطالب ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

سال گذشته اپل رسما از سرویس جدیدی پرده برداشت که اپل موزیک نام دارد. این سرویس با نوآوری‌های جدید خود توانست تا نسل جدیدی را در بخش استریمینگ موزیک ایجاد کند. این سرویس بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر دارد که تعداد ۱۷ میلیون از این مشتریان دارای اشتراک ماهانه هستند.

با ترنجی همراه باشید…

روز به روز علاقه‌ی مردم نسبت به موسیقی بیشتر می‌شود و هیچ کس نمی‌تواند علاقه‌ی روز افزون جامعه جهانی نسبت به موسیقی را کتمان کند. اپل برای آن که بتواند بهتر نیاز جامعه را پوشش دهد سرویس اپل موزیک را به بازار عرضه کرده است.

به گفته اپل این سرویس هم اکنون بیش از ۱۷ میلیون کاربر فعال دارد که ماهانه آبونمان مربوط به حق اشتراک اپل موزیک را پرداخت می‌کنند. این آمار می‌تواند سر آغاز یک فصل جدید برای اپل موزیک باشد اما با آمار ۳۰ میلیونی اسپاتیفای فاصله زیادی دارد.

تیم کوک می‌گوید که تعداد زیادی محتوای اختصاصی در اپل موزیک عرضه شده است که نظیر آن در هیچ سرویس دیگری موجود نیست. تیم کوک می‌گوید که در آینده این سرویس بیش از زمان حاضر رشد خواهد کرد.

[su_button url=”https://www.engadget.com/2016/09/07/apple-music-17-million-paid-users/” target=”blank” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Engadget[/su_button]

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید