مطلب فعلی :

گلکسی اس ۷ ممکن است در زمان عرضه ۱۰ درصد قیمت کمتر از حد انتظار داشته باشد

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

گلکسی اس ۷ ممکن است در زمان عرضه ۱۰ درصد قیمت کمتر از حد انتظار داشته باشد

نوشته

1 سال قبل

۸ دیدگاه

ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال

ه نظر می‌رسد که پرچمدار جدید می‌تواند مفهومی تازه را ایجاد کند. ظاهراً در جشن سالانه رییس سامسونگ الکترونیک آقای Kwon Oh-Hyun اظهاراتی در مورد سبک بازاریابی این شرکت بیان داشته است. او اینگونه اظهار کرده است که ” گوشی‌های هوشمند، تلویزیون‌ها و دیگر محصولات تکنولوژی در حال ورود به رکود است” در حالیست که این شرکت “تکنولوژی و سبک جدید تجارت” را معرفی کرده است. این سخنان فسلفی با این جمله تکان دهنده ختم می‌شود ” اگر ما در برابر تغییرات مقاوت کنیم دوام نخواهیم آورد” در ادامه با ترنجی همراه باشید.

به طور معمول جشن‌ها و مناسبات هر شرکت که برگزار می‌شود هر سخنی ممکن است گفته شود اما شاید حرف‌هایی که آقای Kwon گفته است را می‌بایست در ذهن خود داشته باشیم. شاید سامسونگ الکترونیکس تغییراتی که ناچار به انجام آنها می‌شود را در آذر ماه اعلام کند. به هر حال این مسائل بر روی خط تولید این شرکت اثر خواهد گذاشت. طبق شنیده‌ی تحلیلگران شایعه شده است که سامسونگ می‌خواهد قیمت گلکسی اس ۷ را نسبت به دیگر پرچمداران با ۱۰ درصد کاهش در زمان عرضه در نظر بگیرد.

شاید به یاد داشته باشید که سامسونگ چنین اقدامی را پیش از این انجام داده بود و گلکسی  قیمت اس ۶ و اس ۶ اِج را حدوداً با ۱۰ درصد کاهش به فروش می‌رساند. به نظر می‌رسد که این راهبرد به ثمر نشسته و اهداف تعریف شده را محقق ساخته است. ممکن است سامسونگ در جدال با سازندگان چینی گوشی‌های هوشمند تاکتیک کاهش قیمت را پیش گرفته است و با فروشگاه‌های آنلاین پاسخ گوی نیازها باشد.

هرچند که آخرین فصل سال برای سامسونگ به پایان رسیده است اما باید از بازار مناسب و فروش خوب گوشی‌هایش شکرگزار باشد. این شرکت سالی همراه با رکود را پیش رو خواهد داشت. به نظر می‌رسد بازار اشباع و رقابت برای نوآوری راهی جز کاهش قیمت برای قطب‌های تکنولوژی به جا نگذاشته است. سامسونگ الکترونیکس به دنبال فرصتی است که راه را برای تجارت این شرکت هموار کند.


[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/The-Samsung-Galaxy-S7-may-cost-10-less-than-expected-at-launch_id75440″ target=”blank” background=”#159f84″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]PhoneArena[/su_button]

آخرین دیدگاه ها

 1. M.R.P گفت:

  اینکار برای رقابت با رقبای چینی اندرویدی لازمه و دیر یا زود مجبور میشن عکس العمل نشون بدن، همین ۱۰ درصد کاهش هم میتونه خیلیارو از خرید چینی ها منصرف کنه.

 2. Iq021 گفت:

  ببخشید که به این پست ربطی نداره ولی سامسونگ دوتا مدل ۱۹ و ۲۲ اینچی
  تبلت های ویوش لو رفت
  با دستگیره های به روزتر
  http://8pic.ir/images/plyig6htc4y9gridpdbx.jpg

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید