بستن
ترنجی

گلکسی اس ۷ از نسل چهارم اینترنت موبایل از نوع Cat 12 بهره می‌برد

no thumb

پرچمدار جدید سامسونگ یعنی همان گلکسی اس ۷ بنا بر انتظارات بهمن ماه امسال معرفی خواهد شد و خط  تولید این دستگاه به نظر می‌رسد از دی ماه شروع به فعالیت کند. اما شایعاتی درمورد گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ آج به بیرون درز کرده است که بعضی از جزییات سخت افزاری را فاش می‌کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

طبق آخرین گزارش گلکسی اس ۷ سامسونگ با پشتیبانی از Cat 12 LTE معرفی خواهد شد که پشتیبانی از این خصوصیت در بعضی دستگاه‌ها پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ کوآلکام به دوش خواهد کشید و در برخی دیگر از دستگاه‌ها چیپ اگزینوس ۸۹۹۰ از Cat 12 LTE بهره خواهد برد.

همچنین شنیده شده است که سنسور جدید دوربین گلکسی اس ۷ با فن‌آوری برایت‌سل دارای ۱۲ مگاپیکسل رزولوشن خواهد بود.

از آنجایی تا لحظه رونمایی سامسونگ گلکسی اس ۷ را پنهان نگه می‌دارد اکنون جزییات بیشتری در دسترس نیست اما با فاش شدن بیشتر اطلاعات در مورد این دستگاه شما را مطلع خواهیم ساخت. شما در مورد گلکسی اس ۷ و پشتیبانی از شبکه ارتباطی نسل چهارم چه فکر می‌کنید؟

[su_button url=”http://www.geeky-gadgets.com/samsung-galaxy-s7-to-feature-cat-12-lte-04-11-2015/” target=”blank” background=”#159f84″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]geeky-gadgets[/su_button]

0
0
برچسب ها: 4جی در گلکسی اس 7Galaxy S7LTE گلکسی اس 7سامسونگگلکسی اس 7

احسان تودجی

نویسنده احسان تودجی

۳نظر

  1. معلومه سامسونگ داره خودش داره مدیریت شده شایعه ها رو میده بیرون.من دوست دارم دوربین ۱۶ بمونه ولی اگر قراره با ۱۲ بهتر بشه،با تغییر مخالفتی ندارم فقط ای کاش اگر ۱۲ میشه،هم بشه ۱۶:۹ و هم ۴:۳ با رزولوشن ۱۲ عکس گرفت.

    0
    0

درج نظرات: