بستن
fb_marquee_708x575-110816

به تازگی گزارش شده که سامسونگ تصمیم دارد تا با اعمال رنگ‌بندی جدید در Galaxy S7 هر چه بیشتر نظر کاربران را به سوی این گوشی جلب کند. این شرکت راهکار کنونی را با اجرای رنگ Blue Coral (آبی مرجانی) در گوشی Galaxy S7 اج عملی کرده است.

بر پایه گزارشی که از کشور کره رسیده، شرکت سامسونگ در نظر دارد تا ماه آینده گوشی Galaxy S7 را در رنگ جدید عرضه کند تا به این شیوه وارد میدان رقابت با گوشی آیفون ۷ شود که با رنگ Jet Black (سیاه مرمری) به بازار آمده است.

سامسونگ ظاهرا مصمم است تا در ماه دسامبر گوشی Galaxy S7 را در رنگ Glossy Black (مشکی براق) در دسترس علاقه‌مندان به این تلفن همراه قرار دهد.

گوشی Galaxy S7 هم‌اینک با رنگ Black Onyx (مشکی عقیق) موجود است اما از قرار رو به مات شدن گذاشته است. رنگ Glossy Black (مشکی براق)، همچنان که از نامش برمی‌آید، به طور کامل براق است ولی همان طور که در آیفون ۷ به رنگ  Jet Black (سیاه مرمری) دیده‌ایم، بسیار آسیب‌پذیر است و به راحتی خش و خط می‌پذیرد.

در گزارش مربوط به Galaxy S7 هیچ اشاره‌ای نشده که آیا Glossy Black (مشکی براق) فقط مختص خود کشور میزبان یعنی کره جنوبی است یا این که در سرتاسر جهان عرصه خواهد شد.

با توجه به شیوه ارایه Galaxy S7 اج به رنگ Blue Coral (آبی مرجانی) در بازارهای جهانی، به نظر می‌رسد که چنین شیوه‌ای برای Galaxy S7 به رنگ Glossy Black (مشکی براق) نیز ـ البته در صورتی که فرابرسد ـ اعمال خواهد شد.

sammobile

0
0
برچسب ها: Galaxy S7Glossy Blackسامسونگگلکسی اس ۷گلکسی اس 7 به رنگ مشکی براق

جلیل جعفری

نویسنده جلیل جعفری

مترجم و روزنامه‌نگار

۵نظر

درج نظرات: