بستن
ترنجی

گزارش مالی اچ‌تی‌سی در سه ماهه سوم ۲۰۱۵ : ضرر مالی و کاهش درآمد اما امیدوار

no thumb

اچ‌تی‌سی گزارش مالی فصل سوم سال ۲۰۱۵ خود را منتشر کرد تا بتواند سهام‌داران خود را از بابت اتفاقات شرکت با خبر کند. در گزارش مالی منتشر شده شاهد بوجود آمدن یک نور امیدی هستیم که شاید این شرکت بتواند به روز های اوج خود باز گردد. در ادامه همراه باشید.

درآمد اچ‌تی‌سی در این بازه  ۶۰۰ میلیون  دلار برآورد شده است. به نسبت سه ماهه قبل در حدود ۷ درصد کاهش داشته و به نسبت سه ماهه مشابه سال قبل نیز تقریبا نصف شده است. در سه ماهه دوم سال که قرار داشتیم اچ‌تی‌سی اعلام کرد در حدود ۱۵۷ میلیون دلار ضرر کرده است. اکنون این مقدار به عدد ۱۳۹ میلیون دلار رسیده است. این بدین معنی نیست که اچ‌تی‌سی مجبور به پرداخت هزینه ای شده است بلکه باید این نتیجه را بگیریم که به نسبت درآمد داشته و خرج‌هایی که باید طبق روال انجام می‌داده است، به هدف مورد نظر نرسیده است. به زبان ساده تر، شما بر اساس هدف گذاری انجام شده می‌خواهید فلان مقدار درآمد داشته باشید اما بر خلاف برنامه ریزی به نصف آن عدد دست پیدا می‌کنید که در نهایت مجبور هستید راه رسیدن به هدف خود را تغییر دهید و یا از جیب هزینه کنید. البته نباید فراموش کرد که اچ‌تی‌سی راهی میان این دو کار را انجام داده است. در کنال تعدیل نیرو، تغییرات مدیریتی زیادی نیز داشته است.

 HTC-Financial-Results

در پی این نتایج مالی ضعیف، اچ‌تی‌سی اعلام کرد که دیگر نمی خواهد راهنمای کاملی به سرمایه گذاران داشته باشد. تک کرانچ گزارش می دهد که مدیر عامل اچ‌تی‌سی، Chialin Chang، در تماس خود با تحلیلگراین بازار تایوان و بازار جهانی به این نتیجه رسده است که اوضاع بیشتر شرکت های مشابه چنین بوده و تصمیمی که دارد، زیاد عجیب نیست! امتناع اچ‌تی‌سی برای ارائه آمار دقیق فروش می تواند به راحتی به عنوان یک اقدام با ریسک زیاد از اچ‌تی‌سی در جهت تلاش برای محافظت از ارزش سهام خود را در بازار است.

با این حال، به نظر می رسد اچ‌تی‌سی در مورد آینده این شرکت خوش بینانه است. در سال ۲۰۱۳ زمانی مدیر عامل فعلی شرکت منصوب شد، وانگ گفت که اقدامات جدیدی شروع می شود که در سال ۲۰۱۶ متوجه خواهید شد. کمی اوضاع این شرکت در فضای مه آلود قرار دارد. آیا تغییرات بزرگی در راه است؟ باید منتظر باشیم.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/HTC-announces-Q3-2015-financial-performance-150M-in-losses-on-declining-revenue_id75284″ target=”blank” background=”#159f84″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: اچ تی سیضرر اچ تی سیگزارش مالی اچ تی سی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۵نظر

 1. مضخرف :wacko: :wacko: :wacko:
  خیلی باحال بود دمت گرم.
  بله داریم می بینیم سرعتو که فعلا تو دنیای اندروید نوت ۵ سریعترینه.
  مقایسه جی اسم آرنا هم بخونی بد نیست. در بخش نرم افزار اس ۶ با تاچویز به لطف امکانات زیاد و تجربه ی کاربری فوق العاده و امکانات شخصی سازی بسیار گسترده در رده بندی از آیفون ۶ اس ios هم بالاتر قرار گرفت و زد ۵ آخر شد.

  0
  0

درج نظرات: