بستن
ترنجی

حافظه داخلی جدید ساخته دو شرکت SanDisk و توشیبا احتمالا در آیفون ۷ استفاده خواهد شد

no thumb

با وجود اینکه اپل در ماه آینده دو آیفون جدیدش را معرفی خواهد کرد شاید بد نباشد نگاهی به آینده داشته باشیم. می‌دانیم که آیفون را خود اپل می‌سازد اما قطعات این محصول معمولا توسط کمپانی‌های دیگری تامین می‌شود، برای مثال شرکت توشیبا و SanDisk تامین‌کنندگان اصلی حافظه داخلی آیفون ۶ هستند. حال با توجه به محصول جدید این دو شرکت انتظار می‌رود که این حافظه جدید در آیفون ۷ استفاده شود. در ادامه با ترنجی همراه شوید.

با توجه به محصول جدیدی که دو شرکت توشیبا و SanDisk معرفی کرده اند احتمالا آیفون ۷ با همین حافظه سریع تر و با عملکرد بهتر عرضه شود. این دو غول سازنده حافظه داخلی به تازگی اولین پردازنده ۲۵۶ گیگابیتی (۳۲ گیگابایت) ۴۸ لایه BiCS 3D را تولید کرده اند.

البته این بدان معنا نیست که اپل حتما نگاهش را به این به این حافظه داخلی جدید دوخته است اما از آنجایی که حافظه‌های داخلی آیفون ۶ توسط دو کمپانی مذکور ساخته شده است احتمالا تیم کوک و تیمش در فکر استفاده از این حافظه جدید هستند. ویژگی سه‌بعدی بودن حافظه‌های BiCS امکان اضافه‌کردن یا حذف کردن اطلاعات را بهتر و سریع تر از نمونه‌های دوبعدی انجام می‌دهد. پس احتمالا محصولاتی که از این پردازنده استفاده خواهند‌ کرد از سرعت بسیار بالایی در انجام وظایف مختلف برخوردار خواهند شد.

شاید بهتر باشد دوباره اشاره کنیم که هنوز نمی‌دانیم که آیا اپل از این حافظه در آیفون ۷ استفاده خواهد کرد یا خیر. اما حداقل می‌دانیم که نباید انتظار چنین حافظه‌ای را در آیفون ۶ اس داشته باشیم. حال باید صبر کنیم تا ببینیم که اپل چه برنامه‌ای دارد.

نظر شما چیست؟ آیا آیفون ۷ با این حافظه داخلی عرضه خواهد شد؟

Phonearena

0
0
برچسب ها: sandiskاپلایفون 7توشیبا

حسين میرنژاد

نویسنده حسين میرنژاد

نویسنده و گرافیست وبسایت ترنجی. مدیر شبکه iDeal Techs کانال آپارات: iDeal Techs

۴نظر

درج نظرات: