بستن
ترنجی

آیفون ۶C به تاچ آی‌دی و اپل Pay مجهز خواهد شد [شایعه]

no thumb

شایعات جدیدی از آیفون ۶C اپل به گوش می‌رسند که به معرفی آیفون ۶C در کنار آیفون ۶S و آیفون ۶S پلاس اشاره می‌کنند. شایعات اخیر منتشر شده می‌گویند که ظاهرا فاکس‌کان درحال استخدام کارگران بیشتر برای مونتاژ کردن سه مدل مختلف از اپل آیفون به میزان درخواستی است. هنوز مشخصات سخت‌افزاری این گوشی لو نرفته است اما اخیرا شایعه شده است که این گوشی به تاچ آی‌دی (Touch ID) و سرویس پرداخت اپل (Apple Pay) مجهز خواهد شد. در ادامه همراه ترنجی باشید.

انتظار می‌رود که آیفون ۶C به یک صفحه‌نمایش ۴ اینچی مجهز شود. در حال حاضر گزارش جدیدی از این گوشی منتشر شده است. طبق این گزارش، آیفون ۶C به تاچ آی‌دی (Touch ID) مجهز خواهد شد و همچنین از سرویس پرداخت اپل با نام Apple Pay پشتیبانی خواهد کرد اما هیچ اشاره‌ای به استفاده از فورس تاچ (Force Touch) در این گوشی نشده است.

با این‌که آیفون ۵S به حسگر اثرانگشت مجهز شد اما شاهد استفاده از این حسگر در مدل ارزان‌تر آیفون یعنی آیفون ۵C نبودیم. دلیل مجهز نشدن این گوشی به تاچ آی‌دی، نگه داشتن قیمت پایین این گوشی بود. با این حال، بعید نیست که آیفون ۶C از سرویس پرداخت اپل پشتیبانی کند. اخیرا شنیده بودیم که هزینه‌ی تولید فورس تاچ در آیفون‌های جدید، ۲٫۵ برابر بیشتر از هزینه‌ی تولید فورس تاچ در اپل واچ خواهد بود.

طبق شایعات، اگر اپل از صفحه‌نمایش ۴ اینچی در آیفون ۶C استفاده کند، این شرکت باید تعدادی از ویزگی‌ها را از آیفون ۶C حذف کند و احتمالا فورس تاچ، یکی از آن‌ها خواهد بود اما بهتر است تا ماه آینده که قرار است آیفون‌های جدید در کنفرانس اپل معرفی شوند، صبر کنیم.

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2015/08/iphone-6c-touch-id-apple-pay-rumor/” target=”blank” background=”#159f84″]Ubergizmo[/su_button]

0
0
برچسب ها: appleApple PayiPhone 6Cآیفون 6Cآیفون 6سیاپلاپل پیتاچ آی دیحسگر اثر انگشتسرویس پرداخت اپلشایعه

۷نظر

درج نظرات: