بستن
ترنجی

Google Now آپدیت شد؛ افزوده شدن قابلیت Now On Tap، به شرط داشتن نسخه سوم پیشنمایش اندروید M

no thumb

آخرین نسخه از Google NOW، تحت ورژن ۵٫۳٫۱۹٫۱۹٫arm منتشر شده است که البته تنها بر روی نسخه سوم پیشنمایش اندروید مارشمالو نصب خواهد شد. این نرم‌افزار در آخرین ورژن خود دارای ویژگی هوشمندتری به نام Google NOW on Tap می‌باشد که باعث می‌شود گوگل در همه حال، به سوال‌های شما پاسخ دهد و در صورت نیاز لینک‌هایی را در اختیارتان بگذارد. برای مثال وقتی شما آهنگی را گوش می‌دهید و جویای نام واقعی خواننده می‌شوید، تنها با یک سوال از گوگل مانند “نام اصلی خواننده چیست؟”، می‌توانید جواب خود را دریافت کنید. در ادامه برای مشاهده تصاویر بیشتر و آشنایی بهتر با این ویژگی، با ترنجی همراه باشید.

Google Now On Tap، یکی از ویژگی‌های رسمی و اختصاصی اندروید مارشمالو بود که گوگل قول انتشار آن را در پاییز سال ۲۰۱۵ داد؛ اما بنظر می‌رسد گوگل کمی زودتر به قولش عمل کرده و این ویژگی‌ را برای کاربران سومین نسخه پیشنمایش اندروید M، منتشر کرده است.

با این ویژگی، گوگل همیشه در رابط کاربری، منتظر سوال‌ها و درخواست‌های شما خواهد بود. اینکه این قابلیت حتی برای افرادی که نسخه دوم پیشنمایش اندروید M را دارند در دسترس نیست، ناراحت کننده است.

در ادامه می‌توانید چندین تصویر از این قابلیت را مشاهده نمایید که به خوبی می‌تواند به شما این مفهوم را القا کند که گوگل، به سمت دنیای دستگاه‌های هوشمند و صفحه نمایش‌ها کشیده شده است؛

Google-Now-on-Tap Google-Now-on-Tap (1) Google-Now-on-Tap (2) Google-Now-on-Tap (3) Google-Now-on-Tap (4) Google-Now-on-Tap (5)

اگر از این ویژگی استفاده کرده‌اید، نظر خود را با ما در میان بگذارید.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Google-Now-on-Tap-is-available-in-the-latest-Google-app-update-only-works-on-Android-M-Dev-Preview-3_id73826″ background=”#5ab28d”]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: googlegoogle nowآپدیتاندورید

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱ نظر

درج نظرات: