بستن
ترنجی

Gear A سامسونگ، ممکن است هفته آینده رونمایی نشود

no thumb

هفته ی آینده سامسونگ یک رویداد بزرگ دارد که محوریت آن نوت ۵ است؛ اما مدت هاست گفته می‌شود که اولین ساعت هوشمند دایره ای سامسونگ به نام Gear A در این کنفرانس رونمایی شده و درنهایت، عرضه خواهد شد. اما طبق این خبر امکان این نیز وجود دارد که ساعت هوشمند یاد شده، در این تاریخ معرفی نشده و هفته ی بعد، صرف پنجمین سری نوت شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

طبق گزارشی از SamMobile که یکی از مراجع نزدیک به سامسونگ است، اعلام کرده است که امکان دارد که این ساعت هوشمند دایره ای در این تاریخ معرفی نشود و دلیل آن را وقت گیر بودن پروسه دیگر محصولات و درنهایت کمبود وقت خوانده است.

از طرفی در این خبر آمده است که به نظر می‌رسد سامسونگ خود را برای معرفی این ساعت دایره ای هنگام نمایشگاه IFA برلین، آماده کرده است تا در این نمایشگاه نیز، محصولات ویژه ای برای نمایش به سایران داشته باشد.

البته احتمال این مورد چندان زیاد نیست و کمی دور از ذهن است که یک دستگاه پوشیدنی در این مکان معرفی گردد؛ چراکه فروش دیگر محصولات را ممکن است تحت الشعاع قرار داده و از این سو، به کره ای ها ضربه بزند.

نظر شما چیست؟ آیا برای معرفی چنین دستگاهی، نمایشگاه IFA آلمان را تایید می‌کنید؟

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2015/08/samsung-gear-a-smartwatch-ifa/” target=”blank” background=”#2adcab”]Mashable[/su_button]

0
0
برچسب ها: gear Aسامسونگ

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۳نظر

درج نظرات: