مطلب فعلی :

شایعه: آی‌پد های جدید فردا رونمایی می‌شوند

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

شایعه: آی‌پد های جدید فردا رونمایی می‌شوند

سهند پورصادقی

نوشته

4 ماه قبل

سبکی نو در دنیای دیجیتال

بر اساس سنت و روش چند سال و طبق انتظارات بنظر می رسد که شرکت اپل در حال برنامه ریزی برای ارائه ایپد های جدید خود می باشد. اکنون بنظر می رسد که این شرکت در حال انجام آخرین تغییرات برای معرفی آیپد یا آیپد های جدید خود می باشد.

طبق اعلام خود شرکت سیستم فروش آنلاین از روز سه شنبه برای انجام بروز رسانی ها غیر فعال خواهد بود. این روند به یک سنت برای اپل تبدیل شده است زیرا در طول سال های مختلف این شرکت قبل از اجرای همایش ها و مراسمات معرفی دستگاه های جدید، اقدام به خارج کردن وبسایت از دسترس کاربران و بروز رسانی لیست دستگاه ها می نماید. حال ما بر طبق شایعات قبلی انتظار داریم فردا آیپد های جدید را در ابعاد مختلف ۹٫۷ اینچ،۱۰٫۵ اینچ و نیز ۱۲٫۹ اینچ ببینیم بنظر می رسد دو دستگاه بزرگتر از قلب تپینده A10x بهره مند خواهند شد و نیز ایپد های کوچکتر نیز از تراشه A9 یا همان قلب تپنده آیفون ۶ استفاده خواهند کرد. البته شایعات مختلفی نیز در رابطه با معرفی آیپد هایی با طراحی اسپورت به گوش میرسد ولی با این حال باید تا روز مراسم منتظر بود.

اگر کمی بیشتر گوش به شایعات بسپاریم بنظر می رسد اپل قصد دارد نسخه جدید از آیفون SE با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگ و نیز آخرین نسخه از آیفون را در رنگ هایی جدید مانند قرمز معرفی نماید. در هر صورت باید تا آخرین روز صبر کرد تا ببینیم این شایعات چقدر درست از آب در خواهند آمد.

Phonearena

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید