مطلب فعلی :

احتمال معرفی تلفن هوشمند بدون حاشیه هوآوی در ۱۶ دسامبر

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

احتمال معرفی تلفن هوشمند بدون حاشیه هوآوی در ۱۶ دسامبر

نوشته

5 ماه قبل

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

براساس گزارش های قبل، شرکت هوآوی همانند شیائومی که اخیرا به معرفی گوشی هوشمند بدون حاشیه Mi Max را معرفی کرده، بر روی تلفن هوشمند بدون حاشیه مشغول کار است. اگرچه به نظر می رسید این محصول در سال ۲۰۱۷ معرفی شود اما گزارش جدیدی به رونمایی آن در اواخر سال جاری اشاره دارد. برای مشاهده ادامه مطلب با ترنجی همراه باشید.

باتوجه به گزارش جدید، هوآوی اواخر سال جاری یعنی در ۱۶ دسامبر به معرفی تلفن هوشمند بدون حاشیه خود می پردازد. گفته می شود پنل صفحه نمایش گوشی هوشمند موردبحث هوآوی توسط سامسونگ توسعه پیدا کرده و هر چهار گوشه آن به شکلی منحنی است.

در گزارشی دیگر گفته شده سامسونگ نیز قصد داشته گلکسی اس ۸ را با صفحه نمایش تقریبا بدون حاشیه معرفی سازد، پرچمداری که با مشخصات قابل توجهی همراه است.

متاسفانه گزارش نام تلفن هوشمند را ذکر نکرده و مشخص نیست چه نامیده می شود. اما در هر صورت می تواند محصولی موردتوجه ای محسوب شده و محوبیتی را کسب کند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی می بایست تا ۱۶ دسامبر و تاریخ معین شده منتظر ماند و نمی توان به شایعات اکتفا کرد. در اخباری مرتبط کمپانی چینی اخیرا فبلت میت ۹ و میت ۹ پورش دیزاین را معرفی کرده است.

[button type=”default” color=”” target=”” link=”http://www.ubergizmo.com/2016/11/huaweis-bezel-less-smartphone-might-be-unveiled-on-december-16th/”][/button]

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید