مطلب فعلی :

نجات یک نفر از حادثه تروریستی پاریس توسط گلکسی اس ۶ اج سامسونگ

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

نجات یک نفر از حادثه تروریستی پاریس توسط گلکسی اس ۶ اج سامسونگ

نوشته

1 سال قبل

۳۴ دیدگاه

ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال

اواخر جمعه شب حادثه تروریستی در شهر پاریس رخ داد که جان ۱۵۳ نفر را گرفت و اگر گلکسی اس ۶ اج نبود یک نفر به قربانیان این حادثه افزوده می‌شد. طبق گزارش فرنچ مدیا مردی به نام Sylvester خارج از استادیوم بازی میان آلمان‌ها و فرانسوی‌ها ایستاده بود. استادیوم مملو از جمعیت با ۸۰ هزار تماشاگر شده بود در همان هنگام بود که صدای انفجار به گوش رسید. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

رخ دادن یک انفجار انتحاری و شلیک یک فرد مسلح باعث رعب و وحشت میان مردم شد که سیلوستر هم در میان آنان بود. در این شرایط او ممکن بود او جانش را از دست بدهد ولی بخت با او یار بود و گلکسی اس ۶ اج او هرچند که نابود شد اما او را از این حادثه نجات داد.

در ویدیو زیر او توضیح می‌دهد که چه بلایی بر سر گلکسی اس ۶ اج او آمده است و در کجای لباس او قرار داشته است که توانسته جانش را نجات دهد.


[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S6-saves-mans-life-during-Paris-terrorist-attacks_id75771″ background=”#189d5c”]phonearena[/su_button]

آخرین دیدگاه ها

 1. Ari khan گفت:

  Ooooooooo :wacko:
  گر نگه دار من آن است که من میدانم
  شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد 🙂

 2. Soheil_0098 گفت:

  تیر خورده به گوشی رد نشده ؟ 😐
  گوریلا گلس ۴ :|||||

 3. Moazez گفت:

  خوشم اومد نه مثل اینکه سامسونگم بدرد میخوره

 4. sinamirzaii گفت:

  گوریلا گلس ۴ +لایه فلزی B-)

 5. SONY 1946 گفت:

  من که متوجه نشدم که گوشی کجا بوده؟؟؟ :scratch: که تیر خورده به شکم یارو :wacko: و گوشی جلوش گرفته؟ ؟
  یعنی گوشی رو گزاشته بود رو شکمش؟؟؟ :wacko:

 6. HEDAYAT گفت:

  البته، شانس، خدا، گوشی، هر شخص به یک صورت به این موضوع نگاه میکنه!
  نمیدونم،خودتون قضاوت کنید کدوم درسته…
  حالا iPhone, galaxy یا هر چیز…
  البته خب خوبه که گوشی منفجر نشده،مثل اینکه سامسونگ بالاخره فکری بحال کیفیت محصولات اش کرده! (s5 به بعد،،،) البته،کمی هم عجیب هست که “گلوله!” حتی از شیشه جلو گوشی هم رد نشده!

  مچکر از همه دوستان

 7. hoseyn xz گفت:

  دروغی بیش نیس مگه میشه گلوله بخوره به گوشی و ازش رد نشه و فرد سالم بمونه !! هیچوقت اینکارو تو خونه انجام ندین مخصوصا کسانی که اس ۶ اج دارند !! خطر مرگ صد در صده.

 8. ali parvaz گفت:

  خب فاصله که زیاد باشه از هدف قدرت و برد موثر گلوله هم کاهش پیدا میکنه برا همین رد نشده وگرنه یه کالیبر دوازدهه چیه اون براحتی از هر گوشی ای رد میشه.ولی خوب بود کیفیت ساخت اس۶ و ب بعد محصولات سامسونگ خوب شده و قابل ستایشه

 9. parhamc1 گفت:

  دوستان گلوله که نزده به گوشی ترکش انفجار بوده به گوشی خورده.حال مهم نیست گوشیش چیه مهم اینه خیلی خوش شانس بوده یارو

 10. nima.b گفت:

  گر تورا نوح است کشتیبان ز طوفان غم مخور…
  خواست خدا اینطور بوده که نمیره،با اینکه جنس اس۶ خوبه ولی به گوشی ربط نداره

 11. بخدا الکیه بخدا تبلیغه این سامسونگ همون لحظه اینو از خودش دراورده یه بازیگر با یه گوشی که خودشون خرابش کردن دادن بهشو هی بزرگش کردن

 12. samsung king گفت:

  این گوشی های سامسونگ دیگه کم مونده صبح به صبح پاشن برن نون بخرن بعد بیاد بالای سرت بگن ” گلم پاشو برات صبحونه آماده کردم ”
  والا

 13. kamix1353 گفت:

  لامصب بعضی از طرفدارای سونی همش تو توهم جیره خواری و دروغ گویی هستن :wacko: اصلا دروغ باشه.کدوم فسمتش به شما ربط داره؟سونی هم که ماشاا… دست به تبلیغش حرف نداره،بره بگه گلوله آرپی جی به زد۵ خورده.(تو دو نمونه صحفه نمایش زدن ،ضد آب بودن تحت شرایط خاص و اغراق نااااجور در مورد باطری، نشون داده دست به چاخانش حرف نداره)،کسی جلوش رو گرفته؟اصلا برای کسی فرقی داره؟یه اتفاق برای کسی افتاده،به هر دلیل شانس آورده طرف،شما چرا اینقدر بالا پایین میپرید؟یه گوشی خریدید فکر کردید تنها نفر تو دنیا هستید که اسمارتفون دارید،تمام زندگیتون شده همین خزعبلات.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید