بستن
ترنجی

نجات یک نفر از حادثه تروریستی پاریس توسط گلکسی اس ۶ اج سامسونگ

no thumb

اواخر جمعه شب حادثه تروریستی در شهر پاریس رخ داد که جان ۱۵۳ نفر را گرفت و اگر گلکسی اس ۶ اج نبود یک نفر به قربانیان این حادثه افزوده می‌شد. طبق گزارش فرنچ مدیا مردی به نام Sylvester خارج از استادیوم بازی میان آلمان‌ها و فرانسوی‌ها ایستاده بود. استادیوم مملو از جمعیت با ۸۰ هزار تماشاگر شده بود در همان هنگام بود که صدای انفجار به گوش رسید. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

رخ دادن یک انفجار انتحاری و شلیک یک فرد مسلح باعث رعب و وحشت میان مردم شد که سیلوستر هم در میان آنان بود. در این شرایط او ممکن بود او جانش را از دست بدهد ولی بخت با او یار بود و گلکسی اس ۶ اج او هرچند که نابود شد اما او را از این حادثه نجات داد.

در ویدیو زیر او توضیح می‌دهد که چه بلایی بر سر گلکسی اس ۶ اج او آمده است و در کجای لباس او قرار داشته است که توانسته جانش را نجات دهد.


[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S6-saves-mans-life-during-Paris-terrorist-attacks_id75771″ background=”#189d5c”]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: حادثه تروریستی پاریسسامسونگگلکسی اس 6 اجنجات یک نفر با گوشی از حادثه

احسان تودجی

نویسنده احسان تودجی

۳۴نظر

   1. خخخ. رضاجون سعی کن بامن در نیفتی باشه عمو؟ حتما هواوی بود که خودشم به گلوله کمک میکرد بیشتر آسیب ببینه طرف. سامسونگ اینهمه جون مردمو به خطر انداخته با باتریاش و انفجارها انجام داده،الانم بدرد خورده خب باید میگفتم

    0
    0
 1. البته، شانس، خدا، گوشی، هر شخص به یک صورت به این موضوع نگاه میکنه!
  نمیدونم،خودتون قضاوت کنید کدوم درسته…
  حالا iPhone, galaxy یا هر چیز…
  البته خب خوبه که گوشی منفجر نشده،مثل اینکه سامسونگ بالاخره فکری بحال کیفیت محصولات اش کرده! (s5 به بعد،،،) البته،کمی هم عجیب هست که “گلوله!” حتی از شیشه جلو گوشی هم رد نشده!

  مچکر از همه دوستان

  0
  0
 2. خب فاصله که زیاد باشه از هدف قدرت و برد موثر گلوله هم کاهش پیدا میکنه برا همین رد نشده وگرنه یه کالیبر دوازدهه چیه اون براحتی از هر گوشی ای رد میشه.ولی خوب بود کیفیت ساخت اس۶ و ب بعد محصولات سامسونگ خوب شده و قابل ستایشه

  0
  0
 3. لامصب بعضی از طرفدارای سونی همش تو توهم جیره خواری و دروغ گویی هستن :wacko: اصلا دروغ باشه.کدوم فسمتش به شما ربط داره؟سونی هم که ماشاا… دست به تبلیغش حرف نداره،بره بگه گلوله آرپی جی به زد۵ خورده.(تو دو نمونه صحفه نمایش زدن ،ضد آب بودن تحت شرایط خاص و اغراق نااااجور در مورد باطری، نشون داده دست به چاخانش حرف نداره)،کسی جلوش رو گرفته؟اصلا برای کسی فرقی داره؟یه اتفاق برای کسی افتاده،به هر دلیل شانس آورده طرف،شما چرا اینقدر بالا پایین میپرید؟یه گوشی خریدید فکر کردید تنها نفر تو دنیا هستید که اسمارتفون دارید،تمام زندگیتون شده همین خزعبلات.

  0
  0

درج نظرات: