بستن
ترنجی

نتایج طول‌عمر باتری iPad Mini 4 از سوی فون‌آرنا منتشر شد

no thumb

در شهریور ماه سال جاری، اپل در هیاهوی فراوان، از بزرگ‌ترین و قوی‌تری تبلت خود یعنی آیپد پرو رونمایی کرد. اما اپل در کنار این محصول از تبلت دیگری به‌نام آیپد مینی ۴ رونمایی کرد که به‌شکل خلاصه، یک نسخه کوچک‌تر شده از آیپد ایر ۲ می‌باشد. به‌دلیل سایز مناسب و قیمت کمتر، آیپد مینی ۴ به‌احتمال زیاد نسبت به آیپد پرو فروش بهتری را تجربه کند. همیشه گفته‌ایم که تبلت‌های اپل دارای باتری‌های بسیار عالی هستند، اما آیا شرایط در مینی ۴ نیز یکسان است؟ در ادامه با ترنجی همراه شوید.

آیپد مینی ۴ نسبت به نسل قبلی خود باریک‌تر و سبک‌تر شده که بسیار خوب است، اما در نظر داشته باشید که ظرفیت باتری محصول نسبت به نسخه سال قبل یعنی آیپد مینی ۳ کمتر شده است. از طرفی یادمان است که آیپد مینی ۳ نتوانست طول‌عمر مناسبی را از خود به‌جای بگذارد. با این حساب در نگاهی کلی باید بگوییم که طول‌عمر باتری آیپد مینی ۴ نیز چندان جذاب نخواهد بود، اما شرایط در عمل متفاوت است.

Untitled

همانطور که می‌بینید، این محصول نسبت به نسل دو تبلت‌ هم‌رده‌اش یعنی ایر ۲ و پرو بهتر عمل‌ می‌کند. این موضوع در کنار ویژگی‌هایی مانند چیپست اپل A8، صفحه‌نمایش پیشرفته‌تر، ابعاد و وزن مناسب، ویژگی اجرای چند برنامه در کنار هم و در نهایت قیمت مناسب، می‌تواند ارزش خرید این محصول را بیشتر کند. آیپد مینی ۴ هم‌اکنون با قیمت پایه ۳۹۹ دلار در سه رنگ طلایی، خاکستری فضایی و نقره‌ای موجود است.

Apple-iPad-mini-4-Review-TI

نظر شما چیست؟ آیا این محصول ارزش خرید دارد؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/reviews/Apple-iPad-mini-4-Review_id4147/page/4″ background=”#32a164″]Phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: آیپد مینی 4اپلباتری

حسين میرنژاد

نویسنده حسين میرنژاد

نویسنده و گرافیست وبسایت ترنجی. مدیر شبکه iDeal Techs کانال آپارات: iDeal Techs

۸نظر

درج نظرات: