بستن
ترنجی

متدولوژی ساخت سامسونگ گلکسی اس ۷ با نسل‌های قبلی متفاوت خواهد بود

no thumb

سامسونگ، به نظر می‌رسد پروژه صفر جانی تازه خواهد گرفت. در نسل بعدی پرچمدار سامسونگ تغییراتی را شاهد هستیم که شاید دریچه‌ای نو به دنیای اسمارت فون ها باشد. روندی که سامسونگ در نظر گرفته است بر خلاف روند تمام اسمارت فون های گذشته بوده برای همین ضمن بروز شدن ساخت، سرعت نهایی شدن دستگاه نیز بهبود زیادی خواهد داشت. در ادامه همراه باشید.

متولوژی “Waterfall” تا سامسونگ گلکسی نوت ۵ استفاده خواهد شد و برای رونمایی از گلکسی اس ۷ متولوژی “Agile” مورد استفاده سامسونگ می‌شود. اما این دو روند در طراحی جیست؟ دقیقا چه موردی تغییر پیدا خواهد کرد. برای شما به زبان ساده این دو سیستم را تعریف خواهم کرد. در سیستم  “Waterfall” یا آبشاری یک پروژه تعریف خواهد شد و ساخت آن شروع می شود. تمام قطعات از اول طراحی خواهد شد و زمانی که به صد رسید، قاب پشتی اسمارت فون را گذاشته و تحویل می‌دهیم. این روند را عده‌ای به روند خشک نام‌گذاری کرده اند ولی در روند “Agile” یا چابک، هر قسمت اسمارت فون به صورت یک ماژول طراحی خواهد شد و سپس این قسمت ها در کنار هم قرار می‌گیرند. در نتیجه اگر دستگاه تولید شود و به مشکل خاصی برخورد کند، به راحتی قسمتی را عوض می‌کنند یا به زبانی ساده تر عشق سامسونگ برای تعدد مدل عملی خواهد شد.

زمانی که این خبر را خوانده و برای شما ترجمه می‌کردم به یاد پروژه گوگل افتادم. بعید است سامسونگ بخواهد پروژه‌ای موازی را در کنار گوگل کلید بزند که اگر واقعا چنین کاری کند نشان می‌دهد دل شیری دارد برای همین به نظر می‌رسد این گزارش منتشر شده از سوی رسانه های کره بیشتر جنبه تولید داخلی داشته باشد و کاربر نهایی تغییری را حس نخواهد کرد مگر این که سرویس پشتیبانی و یا تعویض دستگاه تغییراتی را به خود ببیند.

[su_button url=”http://www.sammobile.com/2015/08/07/galaxy-s7-could-use-agile-methodology-to-shorten-development-by-1-2-months/” background=”#2adcab”]sammobile[/su_button]

0
0
برچسب ها: تولید گلکسی اس 7سامسونگشروع تولید گلکسی اس 7گلکسی اس 7

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۰نظر

درج نظرات: