بستن
مطالب ترنجی

قلم گلگسی نوت ۷ مانند نسل قبل به صورت وارون در جایگاه قلم قرار نمی‌گیرد

no thumb

برخی کاربران اصولا به یافتن مشکلات جدید، جالب و البته عجیب علاقه‌ ویژه‌ای دارند. سال گذشته هنگام عرضه گلگسی نوت ۵، برخی کاربران گزارش داده بودند که درصورت قرار دادن قلم گلکسی نوت ۵ در جایگاه خود و به صورت وارونه، قلم S Pen از دستگاه خارج نشده و باعث ضربه خوردن و خرابی گلکسی نوت ۵ می‌شود. حال سامسونگ از جدیدترین و کامل‌ترین گلکسی نوت خود یعنی گلکسی نوت ۷ رونمایی کرده است. اما آیا این مشکل همچنان وجود دارد؟ خیر! برای جزئیات بیشتر، درادامه با ترنجی همراه شوید.

همانطور که در بالا توضیح دادیم، برخی کاربران گلکسی نوت ۵ به اشتباه قلم تلفن هوشمندشان را به صورت وارونه درون دستگاه خود قرار داده بودند که در ابتدا مورد حادی به نظر نمی‌رسید اما بعدها مشخص شد که این مورد به گلکسی نوت ۵ کاربران آسیب وارد خواهد کرد. حتی خود سامسونگ درباره این زمینه به کاربران و خریداران گلکسی نوت ۵ هشدار جدی داده بود. حال درست است که عده‌ای از کاربران از این مورد درس گرفته‌اند و دیگر حواسشان را جمع خواهند کرد (!) اما سامسونگ برای اطمینان بیشتر، قلم این گلکسی نوت ۷ جدید را به گونه‌ای طراحی کرده است که قرار دادن قلم به صورت وارونه درون آن کاملا غیر ممکن باشد. حال شاید بد نباشد که کمی درباره این S Pen جدید صحبت کنیم. S Pen به کار رفته در گلکسی نوت ۷ کامل‌ترین و بهترین قلمی است که سامسونگ برای این دسته از محصولاتش طراحی و تولید کرده است. این قلم نسبت به قبل دقیق‌تر شده و فشار بیشتری را حس می‌کند. همچنین ضخامت نوک قلم نیز به ۰٫۶ میلی‌متر رسیده است که نوشتن بر روی صفحه‌نمایش گلکسی نوت ۷ را به نوشتن بر روی یک کاغذ واقعی نزدیک‌تر می‌کند. البته ویژگی تازه S Pen را فراموش نکنیم. از آنجایی که گلکسی نوت ۷ محصولی کاملا ضد آب است، سامسونگ قلم این محصول را نیز ضد آب طراحی کرده است که کاربران به مشکلی برنخورند که اقدامی تحسین برانگیز است. سامسونگ امکان نوشتن با این قلم حتی در زیر آب را فراهم کرده است، پس از این به بعد می‌توانید در زیر باران به راحتی یادداشت‌های خود را ثبت کنید.

نظر شما چیست؟ شما درباره گلکسی نوت ۷ چه فکر می‌کنید؟

0
0
برچسب ها: s pensamsungگلکسی نوت 7

حسين میرنژاد

نویسنده حسين میرنژاد

نویسنده و گرافیست وبسایت ترنجی. مدیر شبکه iDeal Techs کانال آپارات: iDeal Techs

۱۲نظر

  1. نوت هفت یک گوشی بی نقص که هیچ گوشی حتی ۵۰٪ امکانتش رو هم نداره سامسونگ با معرفی نوت هفت کل گوشیها رو له کرد و کل گوشی هایی هم که قراره نعرفی بشه هم از الان له کرده،ایشالا تا یک ماه دیگه بیاد میگیرمش و لذت بهترین گوشی دنیارو میبرم وبه همه گوشی ها میخندم.سامسونگ بهترین.

    0
    0

درج نظرات: