بستن
no thumb

آه! شما را نمی دانم اما ما وقتی موبایلمان از دستمان رها می شود، قلبمان از حرکت ایستاده و همه چیز حرکت آهسته می شود، گویی نیرویی ماورایی به شما داده می شود تا شیرجه رفته و موبایل را کنترل کنید که در اکثر اوقات فقط قادر می شوید کار را بدتر کنید و پس از چند معلق در هوا، دستگاه به زمین بخورد! حال این که یک امر غیر عمدی است این چنین اثر ویران کننده ای دارد، تصور کنید دوستی به هر دلیلی یک گلکسی اس ۶ اج نسخه مرد آهنین (Galaxy S6 edge iron man edition) را ببندد و با چکش به جانش بیفتد! و دوباره آه!

Galaxy S6 edge iron man edition (7)

حتما می دانید که نسخه مرد آهنین گلکسی اس ۶ اج تنها به تعداد ۱۰۰۰ عدد تولید شده است و نسخه محدود است. باید بگوییم پس از ثبت این ویدیو، تنها ۹۹۹ دستگاه از Galaxy s6 edge iron man edition در بازار موجود خواهد بود، چون یکی از آن ها به طرز دلخراشی در این ویدیو پودر خواهد شد(!).

حرف زیادی درباره این ویدیو وجود ندارد اما بد نیست بدانید که این یک تست مقاومت به حساب نمی آید و بیشتر شبیه به ویدیو های خشن و کنجکاوانه است که در آن یک تست نا متعارف انجام می شود تا نتیجه را دید. مسلما نتیجه مشخص است اما اینکه چه اتفاقی می افتد مسلما جالب توجه است. در ادامه به تماشای این ویدیو می نشینیم:

حجم ویدیو ۱۵ مگابایت

 

 

Galaxy S6 edge iron man edition (4) Galaxy S6 edge iron man edition (3) Galaxy S6 edge iron man Galaxy S6 edge iron man (2)

بسیار خوب، از ادا کردن الفاظ رکیک خودداری کنید (!) و برای التیام اعصاب تان سوال خاصی در انتهای این پست وجود ندارد!

[su_button url=”#” target=”blank” background=”#0fb869″]Youtube[/su_button]

0
0
برچسب ها: Galaxy S6 edge iron man editionسامسونگشکنجه گلکسی اس 6 اجگلکسی اس 6 اج نسخه iron manنسخه مرد آهنین گلکسی اس 6 اج

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۳۸نظر

 1. عجب آدمیه
  آقا خب چته با گوشی مشکل داری بدش به یکی دیگه.
  .
  بچه ها میخوام به کمپین بسازم برای حمایت از این گوشی های که در اثر ضربه-دمای ۷۰۰ درجه-مخلوط کن-اسنایپر-ام ۴-انداختن از ایستگاه فضایی-پرتاب کردن از هواپیما-رد شدن با ماشین-مواد مذاب-نیتروژن مایع-سقوط-با چاقو به جون افتادن-وزنه ی یک تنی روشون انداختن-انداختن از برج خلیفه و … حمایت کنم.
  کسی هست که مرا یاری کند؟

  0
  0
  1. داداش من پایتم… یک ایده های خودم از قبل داشتم ولی تنهایی نمیشد اتفاقا الان که دیدم خیلی خوشحال شدم … اگه واقعا پایه هستی بیا با هم یک صحبت هایی بکنیم… چون من یک برنامه هایی داشتم واقعا خیلی خفن هم بودن… تو خصوصی ندا بده

   0
   0
 2. آخه آدم بووووووووووق هزار تا اس ۶ بقیه پکوندن ، چرا میای نسخه خاصش رو نابود کنی؟؟؟؟؟؟
  من دیشب نزدیک بود موبایلم که قابش رو درآوره بودم که تمیزش کنم از دستم بیفته رو فرش ، نمی دونید چه عکس العملی نشون دادم و با پرت کردن خودم رو فرش و گرفتنش قبل خوردن به فرش ، نجاتش دادم :yahoo: :yahoo: :yahoo: فرش نرم بود ولی خوب آدم می ترسه تا ۵ دقیقه قلبم :heart: این طور بود . خودم دهنم موند باز که چه کردم :scratch: :scratch: :wacko:

  “بسیار خوب، از ادا کردن الفاظ رکیک خودداری کنید (!) و برای التیام اعصاب تان سوال خاصی در انتهای این پست وجود ندارد!”
  اینو خییلی خوب اومدین :mail: :mail:
  واقعا اگه نمی خوان بدن به اونا که ندارن . چرا با روح و روان مردم بازی میکنن . اونم اول صبح 😥 :whistle: :whistle:

  0
  0
  1. ولی یچیز بگم؟!! من تواتوبوس گوشیم از دستم افتاد. یه صدایی داد. همه یهو برگشتن نگاه کردن. عین فیلما ریلکس برداشتم فوتش کردم بدون اینکه نگاهش کنم گذاشتمش جیبم. یهو حس آرتیست بودن بهم دست داد. بعد از پیاده شدن گوشیو نگاه کردم خداوکیلی اصلا یه خش هم روش نیفتاده بود. رو فرش که ده بار بیشتر افتاده. گوشیهای شیشه ای چیزیشون نمیشه.

   0
   0
   1. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    حالا اگه من بودم ، گوشیم از گوشی های ضد ضربه CAT و یا سری گوشی های ضد ضربه ACTIVE سامی هم بود ، باز هم خورد می شد 😥 😥 😥
    شانس ندارم که B-) B-)
    ولی فوت کردنه خییییلی باحال بود :whistle: :whistle: :heart: :rose: :rose:

    0
    0
   2. بخدا سونی زد وان ا دستم ا یکونیم متری افتاد رو قالی تاچ و ال سی دی داغون شد بخدا خودم باورم نشد
    تازه درستش کردم ۲۹۵ تومن بعد هفته بعدش رفتم مسافرت از دستم افتاد رو خاک نرم از یک متری باز خراب شد تاچ و ال سیدیش
    خداییش کی گفته گوشی شیشه ای چیزیش نمیشه
    ۳ ۴ سال پیشم الجی ال۷ داشتم بحثم شد زدم تو دیوار گوشی از پایین تا شد خدایی هرکی میدید فک میکرد گذاشتم رو گاز اب شده
    بعد دیگ نزدیکشمو نرفتم فرداش الکی باطری گذاشتم روش دیدم هم تاچ و هم ال سی دی کار میکرد هنوزم دارمش گوشه خونس

    0
    0
   3. از مقاومت z1 خبر ندارم چون نداشتم ولی تو دراپ تست ها هم شاخ ترین گوشی z3 بود از سونی. من اصلا برچسب و اینا هم نزدم به گوشی ولی چندبار از دستم افتاده هیچیش نشده. سونی هم یجور ساخته که از گوشه ها میاد پایین. با صفحه نمایش و پشت نمیخوره زمین. البته z1 وزنش هم زیاد بودا. وزن زیادم تو خراب شدن تاثیر داره.

    0
    0
 3. گوشی واقعا مضخفریه..!!
  اینو وقی میفهمین که بهشتی که در ذهنتون از این گوشی ساختین با خرید و کار کردن حرفه ای باهاش از بین میره و تبدیل به جهنمی میشه که پای این جهنم ۲ میلیون پول دادین و اگر هم بفروشینش ۳۰۰ تا ضرر میکنین…
  حقش بود

  0
  0
 4. ببخشید بی ربطه ولی من نمیدونم چرا مردم دنیا اینقدر غرق مصرف گرایی شدند ؟ قبلا طرفدار پروژه لون بودم الان هم گوگل داره منبع محدود و بسیار گرانبهای هلیوم رو میریزه تو بالوناش اینهمه هلیوم رو نابود کنند اخرش مردم بشینند ویدیو گربه تماشا کنند !

  0
  0

درج نظرات: