بستن
ترنجی

رندرهای منتسب به مایکروسافت بند ۲ لو رفت

no thumb

مایکروسافت در نظر دارد تا دستگاه‌های جدید خود را در مراسم ۶ اکتبر (۱۴ مهر) معرفی کند. این دستگاه‌ها به احتمال زیاد، سرفیس پرو ۴، پرچم‌دارهای جدید لومیا و نسخه‌ی به‌روزرسانی شده‌ی مایکروسافت بند (Microsoft Band) خواهند بود. اخیرا رندرهای منتسب به مایکروسافت بند ۲ لو رفته است که طراحی جدید این دستگاه را نشان می‌دهند. طبق رندرهای لو رفته، نسخه‌ی جدید مایکروسافت بند، طراحی بهتری نسبت به نسل اول خواهد داشت. در ادامه همراه ترنجی باشید.

mb3_story

وب‌سایت MicrosoftInsider.es، رندرهایی را از مایکروسافت بند ۲ موسوم به “Envoy” منتشر کرده است. این دستگاه به یک صفحه‌نمایش منحنی مجهز خواهد شد که مشکل بعضی از کاربران را حل خواهد کرد. طراحی مایکروسافت بند ۲، کمی شبیه به مایکروسافت بند ۱ خواهد بود اما در این دستگاه، تغییرات جدیدی نسبت به نسل اول به‌وجود خواهد آمد. لبه‌های این دستگاه از جنس فلز است و در کنار خود، دو دکمه‌ی فیزیکی خواهد داشت.

mb2_story

به گفته‌ی منبع، مایکروسافت بند ۲ به حسگرهای جدیدی مجهز خواهد شد که به این دستگاه اجازه می‌دهد تا بر روی فعالیت‌های ورزشی روزانه‌ی شما نظارت کند. انتظار می‌رود که مایکروسافت بند ۲ در کنفرانس ۶ اکتبر (۱۴ مهر) مایکروسافت به صورت رسمی معرفی شود. مشخصات این دستگاه لو نرفته است اما انتظار می‌رود که این دستگاه پوشیدنی، بر روی ویندوز فون، اندروید و iOS کار کند.

[su_button url=”http://www.neowin.net/news/alleged-renders-of-microsoft-band-2-leak-ahead-of-launch”]Neowin[/su_button]

0
0
برچسب ها: microsoftMicrosoft Band 2ترنجیمایکروسافت بند 2

۳نظر

  1. اسمارت واچا به چند دلیل زیاد چیزایه جالبی نیستن.
   نیاز به شارژ روزانه دارن
   نیاز به جفت شدن با تلفن همراه دارن
   فقط در رنج تلفن همراه کاربدرین البته بجز انهایی که قابلیت اتصال به کریر رو دارن
   مقاومت زیادی نسبت به شرایطه محیطی و اب و رطوبت رو ندارن
   کسایی که من دیدم استفاده میکردن فقط چند هفته ای بیشتر رو دستشون ندیدم.
   البته این نظر شخصی من بود شاید شما خلاف این چیزها رو باور داشته باشید

   0
   0

درج نظرات: