بستن
ترنجی

در تقویم‌هایتان ثبت کنید؛ نوت ۵، ۲۲ مرداد و در نیویورک معرفی خواهد شد

no thumb

سامسونگ این روزها حسابی درحال تدارک مراسمی باشکوه برای معرفی پنجمین سری از فبلت های غول پیکرش است؛ از مدت ها پیش شنیدیم که این دستگاه کمی زودتر معرفی می‌شود که به نظر می‌رسد این گفته ها درست بوده و حالا زمان خوبی است که طبق شایعات تقویم هایمان را علامتی بزرگ بزنیم. گفته ها حاکی از آن دارند که پنجمین نوت کهکشانی ها در تاریخ ۱۳ آگوست یا به تاریخ خودمان ۲۲ مرداد معرفی خواهد شد. البته شهر بزرگ نیویورک میزبان این مراسم خواهد بود.

یکی از معتبر ترین رسانه های کره ای در گزارشی ویژه به نقل از زبان یکی از بالارده های سامسونگ ادعا می‌کند که پنجمین نوت سامسونگ در تاریخ ۱۳ آگوست یا ۲۲ مرداد رونمایی خواهد شد. نکته جالب و قابل توجــه مکان معرفی این دستگاه است که در نیویورک آمریکا است. این اولین بار است  که فبلت های غول پیکر سامسونگ در جای دیگری جز برلین معرفی‌ می‌شوند. البته سامسونگ چند سال پیش هنگام معرفی پرچمدار خود، گلکسی اس ۴ در نیویورک هنگام رویداد ویژه ای آن را معرفی کرد.

همچنین در این گزارش آمده است که دعوت نامه های ویژه این رویداد ۱۳ آگوست برای شرکای سامسونگ ارسال شده و بزودی نیز برای اصحاب رسانه فرستاده می‌شود. پیش از این سامسونگ در نمایشگاه IFA برلین اقدام به معرفی این سری دستگاه می‌کرد.

لازم به ذکر است که این بار با یک سنت شکنی بزرگ دیگر نیز روبه‌رو هستیم؛ تا نوت ۴، هر یک از دستگاه های این سری در ابتدای ماه سپتامبر ( شهریور ) معرفی می‌شد که به نظر می‌رسد این بار به خاطر وجود آیفون ۶ پلاس این رویداد جلو افتاده است.

نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.koreaherald.com/view.php?ud=20150721001033″ background=”#0fc5b7″]koreaherald[/su_button]

 

0
0
برچسب ها: 0برلینسامسونگنوت ۵نیویورک

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۶نظر

 1. آقا نوت ۴ تو برلین و IFA معرفی شد
  می شه بگید کی تو کره معرفی کرده؟ :unsure: :wacko:
  منبع هم که نزدین
  تا اون جایی که یادم هست مراسمی تو کره نداشتیم /چه برای اس ها و چه برای نوت ها
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
  بی خیال این ها
  Note the date!
  Are you ready to NOTE?
  البته نمی دونم شعار امسالش چیه :scratch:

  0
  0

درج نظرات: