بستن
ترنجی

تماشا کنید: طرح مفهومی از اپل آیفون ۷

no thumb

در آیفون ۶ اس انتظار تغییر طراحی را نداشتیم. از جهتی سیاست اپل تا حد زیادی تغییر پیداکرده است برای همین پیش‌بینی آینده کمی سخت خواهد بود اما با توجه به طرز فکر قبلی که داریم، آیفون ۷ با ظاهری متفاوت رونمایی خواهد شد. این ظاهر قرار است ویزگی های خاصی نیز به دستگاه بیاورد البته قسمت خاص اضافه‌شده از آیفون ۶ اس به ارث خواهد رسید و ان هم تاچ سه بعدی است. در ادامه همراه باشید.

خبر شایعه بدین‌صورت است که آیفون بعدی یکی از باریک‌تر آیفون‌های ممکن خواهد بود. من شخصاً با این مورد کمی موافق نیستم به نظر من بیرون نزدن دوربین خیلی مهم‌تر است چراکه حاضرم همین اندازه فعلی آیفون حفظ شود اما بیرون زدن دوربین کمی اصلاح شود اما خب بعید نیست به‌صورت رؤیایی متصور روزی باشیم که آیفون باریک‌تر شده و دوربین نیز بیرون زده نیست! برای مثال یک دوربین ۱۶ مگاپیکسلی همراه با OIS پیشرفته می‌تواند آیفون فوق حرفه‌ای درزمینه دوربین باشد.

در طرح مفهومی که خواهید دید، صحبت از تعویض پورت دستگاه است. این تعویض پورت دستگاه به یو اس بی نوع C در پی اضافه شدن شارژ سریع و شارژ به‌صورت وایرلس است. شاید شاهد اضافه شدن شارژ سریع باشیم اما قید دو مورد دیگر را بزنیم بهتر است و یا حداقل خودمان رو مشغول رؤیابافی نکنیم، راحت‌تر هستیم. ویدیو زیر را باهم ببینیم:

نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Beautiful-iPhone-7-concept-video-dreams-of-a-mirror-finish_id75737″ target=”blank” background=”#159f84″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: آیفون 7اپلطرح مفهومی از آیفون 7طرح های آیفون 7مشخصات آیفون 7

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۵نظر

 1. شرکت های با اصالتی مث سونی و اپل بسیار بهتر از شرکت های کپی کار متقلب عوام فریب هستند …
  سامسونگ در کپی کاری دست چینی ها رو از پشت بسته بابا تو دیگه کی هستی !
  سامسونگ فکر کرده با کپی از طراحی omni- balance سونی میتونه همانند سونی با اصالت بشه و مردم اونو به عنوان رهبر نواوری بشناسند…(زهی خیال باطل)
  هنوز هم سونی متریال بسیار با کیفیت تری در گوشیهاش به کار میبره و در اصل تفاوتش با بقیه دقت در جزئیاته !
  اگر سامسونگ مو میبینه سونی پیچش مو رو میبینه…
  از زمانی که این شرکت گوشی اندرویدی تولید کرده شروع کرد به کپی کاری از اپل و سونی و… :yahoo:

  0
  0
  1. من نمیدونم فاز شما ترولای سونی چیه ولی خدایی الان این چه ربطی به این پست داشت ؟؟ ولی در کل همون چینی متقلب فاسد قاصب بی کیفیت آشغال (از نظر شما ترولای سونی) خیلی گوشیاش از گوشیای سونی بهتره فعلن آمار میگه حداقل روی کاغذ هیچکدوم از گوشیای سونی به کف پای نت۵ هم نمیرسن انقدم از اون طراحی الکی طرفداری نکن اگه سونی یه گوشی با طراحی اس۶ ادج میزد شما چیکار میکردین؟؟

   0
   0

درج نظرات: