بستن
مطالب ترنجی

تصویر جدید منتسب به آیفون ۷ اپل، مادربورد آن را نشان می‌دهد

no thumb

به‌تازگی تصویر جدیدی منتسب به آیفون ۷ اپل منتشر شده است که مادربورد آن را نشان می‌دهد. انتظار می‌رود که این گوشی دارای چیپست A10 در کنار کمک پردازنده‌ی M10 باشد. همچنین گفته می‌شود که رم آن، دو گیگابایت LPDDR4 خواهد بود. در مدل‌های قبلی آیفون، چیپست سری A اپل در کنار اسلات سیم‌کارت قرار داشت اما با توجه به تصویر منتشر شده، به‌نظر می‌رسد که تراشه‌ی دیگری، بین چیپست A10 و اسلات سیم‌کارت قرار خواهد داشت. در ادامه همراه ترنجی باشید.

با توجه به شایعه‌های منتشر شده، TSMC مسئولیت تولید همه‌ی تراشه‌های A10 را که در سال جاری در دستگاه‌های iOS مورد استفاده قرار می‌گیرند، بر عهده خواهد گرفت. در سال گذشته، دو شرکت TSMC و سامسونگ، چیپست A9 را برای آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس تولید کرده بودند.

پشت مادربورد آیفون ۷ اپل
پشت مادربورد آیفون ۷

با توجه به شایعه‌ای که چندین بار از آیفون ۷ منتشر شده، تراشه مودم LTE 7360 اینتل در ۵۰ درصد از دستگاه‌های آیفون ۷ اپل که امسال به فروش می‌رسند، قرار خواهد داشت. همچنین ۵۰ درصد دیگر نیز از تراشه‌ی تامین‌کننده فعلی اپل، یعنی کوالکام استفاده خواهند کرد. اینتل امیدوار است که در نهایت برای تولید چیپست مورد استفاده در آیفون با اپل به توافق برسد.

جلوی مادربورد آیفون ۷
جلوی مادربورد آیفون ۷

انتظار می‌رود که اپل از آیفون ۷ و ۷ پلاس در ماه آینده رونمایی کند. همچنین شایعه‌هایی درباره‌ی مدل دیگر، یعنی آیفون پرو نیز وجود دارد اما لودهنده‌ی معروف، Evan Blass گفته است که امسال تنها دو مدل آیفون جدید عرضه خواهند شد و خبری از مدل دیگری نیست.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Pictures-allegedly-show-the-Apple-iPhone-7-motherboard_id83954″ target=”blank”]PhoneArena[/su_button]

0
0
برچسب ها: appleiphone 7آیفون 7اپلگوشی جدید اپل

۱۰نظر

درج نظرات: