بستن
nokia-android-2

تصاویری از طراحی جدید نوعی گوشی هوشمند نوکیا مبتنی بر سیستم عامل اندروید به تازگی لو رفته و در فضای مجازی انتشار یافته‌اند.

این گوشی هیچ شباهتی با هیچ یک از نمونه‌های لومیا ندارد و از این رو ممکن است جزو همان گوشی‌های اندرویدی باشد که شرکت نوکیا خیال دارد روانه بازار کند.

این تصاویر به خوبی موضوع فلزی بودن بدنه و نیز دوربین عقب این گوشی را نشان می‌دهد. از طراحی آن این گونه برمی‌آید که دارای قابی باریک و گوشه‌های خمیده و منحنی باشد. طراحی قسمت پشت گوشی اندکی به بالش شبیه است که یقینا به هنگام در دست گرفتن گوشی حس خوبی به کاربر منتقل می‌شود. به رغم این که نمی‌تواند نظر قطعی درباره این گوشی صادر کرد، چه بسا یکی از سه گوشی هوشمندی باشد که گفته می‌شود تصاویر آنها به بیرون درز کرده است.

nokia-android-1

پیشتر نیز درباره عرضه گوشی‌های رده بالای نوکیا با سیستم عامل اندورید نوقا گزارش‌هایی منتشر شده است. این اواخر نیز تصویری از گوشی نوکیا در مدل Nokia D1C لو رفته است و در فضای مجازی انتشار یافته است.

شرکت فنلاندی اچ ام دی گلوبال (HMD Global) برای انجام تبلیغات آژانسی موسوم به “مادر” (Mother) را برگزیده است. این آژانس تصمیم دارد تا نخستین پویش (کمپین) جهانی را برای گوشی‌های هوشمند نوکیا در سال ۲۰۱۷ میلادی راه بیندازد.

nokia-android-3

همچنین یکی از مدیران اجرایی شرکت مایکروسافت تایید کرده است که گوشی‌های هوشمند اندرویدی نوکیا مشخصا در فصل دوم سال ۲۰۱۷ معرفی خواهند شد.

nokia-android-5

از سوی دیگر، چنان به نظر می‌آید که نوکیا خیال دارد تا در همایش جهانی موبایل از گوشی و تبلت‌های اندرویدی خود رونمایی کند.

nokia-android-4

nokiapoweruser

0
0
برچسب ها: گوشی های نوکیاگوشی‌هوشمند نوکیاموبایل جدید نوکیانوکیانوکیا اندرویدی

جلیل جعفری

نویسنده جلیل جعفری

مترجم و روزنامه‌نگار

۶نظر

  1. والا تا اونجایی که ما میدونیم نوکیا بهترین آنتن رو در بین گوشی ها داشت و نیازی به گذاشتن اون خط آنتن مسخره توی طراحی گوشیاش نداشت این یک نقص برای غولی مثل نوکیا به حساب میاد این فاکسگان هیچ وقت نوکیا نمیشه حتی اگه اسم نوکیا روی گوشیاش باشه

    0
    3

درج نظرات: