بستن
ترنجی

بیلد ۱۰۱۶۲ ویندوز ۱۰ به صورت رسمی منتشر شد

no thumb

رموندی‌ها در حال تغییر رویه هستند. مدت ها قبل به صورت هفتگی بیلد‌های جدید ویندوز ۱۰ را منتشر می‌کردند اما در حال حاضر به صورت روزانه و ساعتی نسخه‌ای جدید از ویندوز ۱۰ را منتشر می‌کنند(!)

در همین راستا٬ مایکروسافت بیلد جدیدی را برای گروه Fast اینسایدر‌ها منتشر نموده است.

با ترنجی همراه باشید…

پس از انتشار مداوم نسخه های ۱۰۱۵۸ و ۱۰۱۵۹ به فاصله‌ی زمانی بسیار کوتاهی٬ مایکروسافت دست به انتشار بیلد جدیدی با شماره ۱۰۱۶۲ زده است. بیلد ۱۰۱۶۲ برای افزایش سرعت و کارایی٬ حل مشکل عدم سازگاری برخی از نرم افزار های قدیمی و ثبات بیشتر باتری منتشر شده است. هنوز خبر جدیدی مبنی بر افزوده شدن قابلیتی جدید به این نسخه منتشر نشده است. گفتنی است پیغام به روز رسانی برای بسیاری از دارندگان بیلد ۱۰۱۵۹ نمایان نشده است و تعدادی از اینسایدر ها توانسته‌اند تا این بیلد را به صورت OTA دریافت کنند. در صورتی که شما نیز پیغام آپدیت را دریافت نکرده‌اید٬ به صورت مداوم Update Center را Refersh نمایید.

windows10darklead_0

ما قاصد خبری خوش برای گروه slow نیز هستیم. به گفته‌ی چهره‌ی خوش خبر تیم توسعه ویندوز (Gabriel Aul)٬ مایکروسافت هفته‌ی آینده به صورت رسمی این بیلد را برای این گروه منتشر خواهد کرد. فرق نسخه‌های slow و Fast در تعداد آپدیت‌های کمتر و بهبود راندمان سیستم برای گروه Slow نسبت به Fast است. این جمله به این معناست که ما شاهد سرعت بهتر و باگ‌های کمتری در گروه Slow خواهیم بود.

 [su_button url=”http://www.neowin.net/news/microsoft-has-released-another-windows-10-build-10162″ target=”blank” background=”#377431″]Neowin[/su_button] [su_button url=”http://www.winbeta.org/news/slow-ring-insiders-should-be-getting-windows-10-build-10162-early-next-week” target=”blank” background=”#377431″]WinBeta[/su_button]

0
0
برچسب ها: 10162build 10162microsoftwindows 10بیلدترنجیویندوز ۱۰ویندوز 10ویندوز 10 بیلد 10162

عارف کمانی

نویسنده عارف کمانی

۱۷نظر

 1. این خیلی ناجوره. بعد برای هر اپدیت باید کل ایزو رو دانلود کنی. من هم با ۵گیگ تو ماه و نداشتن شبانه رایگان و شبانه ۱/۳ پارس آنلاین داغونم.
  بهشون گفتم سرویسی که ۶۰ گیگ تو ماه بخوام استفاده کنم چی پیشنهاد می دید. گفت ۶۰ گیگ ………
  بعد گفت ۵۱۲ نا محدود ماهی ۱۰۰ تومن
  منم قید اینسیادر شدن رو زدم 😥 😥

  0
  0
   1. آقا عارف مطمئنید؟؟؟ من خودم تا بیلد ۱۰۰۴۹ همه رو میگرفتم(چون نحوه ی متوقف کردنش رو مایکروسافت برداشته بود و نا خواسته با اومدن هر بیلد جدید ویندوز منم اونو دانلود میکرد) اما هر دفعه نزدیک دو گیگ از حجمم کم می شد تا اینکه تو یه سایتی نحوه متوقف کردنش با رجیستری رو نوشته بود :scratch:

    0
    0
 2. بچه ها یه سوال :میگم من ویندوز ۸٫۱ رو که نصب میکنم رو لپ تاپم اصن درایور ها رو خوب نمیخونه مخصوصا گرافیک هاشو.ولی رو ۸ راحتم البته لپ تاپم ماله زمان ویندوز ۷٫بنظرتون مشکل از ویندوز یا لپ تاپ من باش مشکل داره؟لپتاپم اچ پیه و کلا درایور هاش مکافاتن!

  0
  0
 3. من که رسما سرویس شدم
  اول بیلد ۱۰۱۵۸ دانلود شد تا ۹۰ درصد یهو ارور داد
  بعد دیدم داره بیلد ۱۰۱۵۹ دانلود میشه اولش فکر کردم قبلا اشتباه دیدم بعد رفتم اخبارو دیدم فهمیدم که نه درسد بود
  حالا اونم دانلود شد تا ۸۵ درصد یهو گیر کرد و ارور داد
  حالا هم ۱۰۱۶۲ داره دانلود میشه
  البته تموم شده ولی درابور کارت گرافیک داره دانلود میشه خدا رحم کنه میترسم تا به ۹۸ برسه یه بیلد جدید بیاد
  حدود ۱۲ گیگ رفت رو هوا

  0
  0

درج نظرات: