بستن
ترنجی

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی فاکسکان، نیرویی فعال جهت مونتاژ آیفون ۶c اضافه شدند

no thumb

رونمایی از آیفون بعدی کمی استرس‌زا شده است. معلوم نیست با چه دستگاه هایی رو به رو خواهیم بود. شایعات زیادی را شنیده‌ایم و تقریبا یک دید کلی را به این موضوع پیدا کرده‌ایم اما به نظر می رسد در روز مراسم اتفاقی خواهد افتاد که همه افراد متعجب شوند. می‌دانید چرا؟ برای مثال تا کنون فکر می‌کردیم وجود آیفون ۶c در حد شایعه باقی بماند اما اکنون گزارشی از فاکسکان منتشر شده است که نیروی مورد نیاز جهت مونتاژ آیفون ۶c اضافه شده است. در ادامه همراه باشید.

سری بعدی آیفون شامل سه عضو اصلی است. آیفون ۶S در کنار ۶S plus به عنوان دو عضو اصلی و وجود ۶c به عنوان فرزندی مفرون به صرفه تر معرفی خواهد شد. ممکن است بر خلاف ۵c این دستگاه از پلاستیک استفاده نکرده باشد و بدنه‌ای در خور آیفون ۶ داشته باشد اما با قیمتی بسیار پایین تر از مدل های قبلی ولی تفاوت اصلی معطوف به بدنه دستگاه نیست زیرا در گزارش منتشر شده ثبت سفارش آیفون های ۴ اینچی دیده‌ می شود که دال بر رونمایی از آیفون ۶c خواهد بود.

به نظر شما برای رسیدن به درجه آیفون در سال ۲۰۱۵ آن هم در مدل ارزان تغییر صفحه نمایش کفایت می کند؟ جواب دادن به این سوال کمی سخت است. آیفون رده های مختلفی همانند دیگر شرکت های اندرویدی ندارد(منظور از رده، نام های مختلف است) برای همین مجبور است طبق برنامه سالانه برای رونمایی از شماره بعدی، مدل های خود را روانه بازار کند. در مدل ۶S خبر های رسیده گویای اضافه شدن فناوری فورس‌تاچ به صفحه نمایش است اما به نظر نمی‌رسد آیفون ۶c از آن پشتیبانی کند. به هر حال، خرید آیفون ۶c به عنوان آیفون ارزان قیمت در سال ۲۰۱۵ می‌تواند انتخاب خوبی باشد. در نهایت لازم به ذکر است که در سفارش ثبت شده داخل فاکسکان، ماه سپتامبر برای رونمایی در نظر گرفته نشده است و ممکن است در مراسمی جدا، شاهد رخ نمایی این دستگاه باشیم.

نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Foxconn-reportedly-adds-workers-to-build-the-Apple-iPhone-6c-slated-for-release-in-November_id72894″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: اپلایفون 6cایفون ارزان قیمت

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۵نظر

 1. جند بار باید گفته بئه که کلمه C به معنای رنگ هستش ؟!!
  یعنی آیفون رنگی
  اپل اولین شرکتی وجبوده که رنگ را روی نحصولاتی مثل iBook اضافه کرد
  اولین شرکتی که کامپیوتر دسکتاپ رنگی داد بازار با تلق شیشه ایی !! آیمک
  حالا بعضیها با چه جرعتی میگند رنگی کردن آیفون تقلید از بقیه است نمیدانم

  0
  0
  1. مشخصه اپل رنگارنگ و ارائه کرد! خوب نگاه کن اپل همیشه دو تا سه تا رنگ سفید و مشکی و طلایی ارائه میکرد ،لی وقتی لومیا ها رنگی اومدند اپل هم مثل اونا رنگی شد ، در مجموع امیدوارم رنگ های بیشتری واسه بهترین دستگاه ها ارائه شه تا هر سلیقه ای رو پوشش بده
   من رنگ صورتی عاشقشم ولی چون مینرسم مسخرم کنند نمیگیرم 🙁

   0
   0

درج نظرات: