بستن
ترنجی

ارائه کاربردهای بیشتر برای لبه‌های خمیده با عرضه گلکسی اس ۶ اج پلاس (Galaxy S6 Edge Plus)

no thumb

سامسونگ گلکسی اس ۶ اج یکی از جذاب‌ترین گوشی‌های هوشمند بوده که تا به حال پا به دنیای واقعی گذاشته است طوری که سامسونگ با عرضه این گوشی با لبه‌های خمیده‌اش توجه و تحسین بسیاری از بزرگان و کاربران این صنف را به سمت خود کشید. اما اگر منصفانه بررسی کنیم، لبه‌های خمیده این گوشی کابرد زیادی ندارند و بیشتر قابل توجه برای آینده هستند و همه چیز بستگی به سامسونگ و ارائه ویژگی‌ها و کاربردهای خاص آن برای این لبه‌های خمیده دارد. در ادامه همراه باشید.

همانطور که می دانید کاربردهای این لبه‌ها در گلکسی اس ۶ اج محدود می‌شود به داشتن ۵ عدد از مخاطبین خود که می‌توانید به آن‌ها پیامک زده و یا تماس بگیرید. اما با عرضه شدن گلکسی اس ۶ اج پلاس می‌توان انتظار ارائه کاربردهای بیشتری برای این لبه‌های خمیده داشت. طبق اظهارات منبع و اطالاعات درز کرده، کاربردهای بیشتری با عرضه گلکسی اس ۶ اج پلاس برای این لبه‌های خمیده در نظر گرفته شده که متاسفانه زیاد نیستند.

کابردهای جدیدی که با گلکسی اس ۶ اج پلاس ارائه می‌شود عبارت‌اند از داشتن ۵ میانبر برای برنامه‌های دلخواه و حلقه ای به نام OnCircle که می‌توان مخاطبین دلخواه را در آن گذاشته و به آن‌ها پیامک و ایمیل ارسال کرده یا تماس (صوتی یا تصویری) برقرار کنید که بیشتر اوقات مفید واقع خواهد شد.

Galaxy-S6-edge-five-apps-resize

Galaxy-S6-edge-People-edge-update

[su_button url=”http://www.sammobile.com/2015/08/11/leak-reveals-new-edge-features-of-the-upcoming-galaxy-s6-edge/”]sammobile[/su_button]

0
0
برچسب ها: اس 6 اج پلاسسامسونگلبه خمیده

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۶نظر

درج نظرات: