بستن
مطالب ترنجی

تحلیل‌ها نشان می‌دهد آیفون ۷ نا امید کننده خواهد بود

no thumb

کاهش هرساله ی فروش آیفون که اکنون برای دو فصل متوالی اتفاق افتاده و قبلا هرگز تکرار نشده بود باعث نگرانیوال‌استریت شده، به عنوان نمونه ستیو گرسو مدیر فروش Stuart Frankel معتقد است که اپل افت عملکرد خواهد داشت و این موضوع برخلاف رشدی که سهام اپل در گزارش مالی سه ماه ی سوم اپل مطرح شده است. گرسو افزوده که همه این روزها منتظر ارائه آیفون ۷ هستند و من فکر میکنم همه ناامید خواهند شد. برای ادامه گزارش با ترنجی همراه شوید.

صحبت از آیفون شد باید این را هم اضافه کنیم که بر اساس گزارش ترافیک وب از سه ما های دوم سال ۲۰۱۵ تا سه ماه ی دوم سال ۲۰۱۶ اپل سهم ترفیک وب خود را در ۱۸ کشور از ۲۰ کشور ازدست داده است. همچنین سهم وب ترافیک اپل در آمریکا ۴% ، در آلمان ۶ %  و در انگلستان ۱۰% کاهش داشته است.

سهم وب ترافیک سامسونگ در مدت مشابه تا پایان سه ماه ی دوم ۲۰۱۶در ۱۸ کشور از ۲۰ کشور رشد داشته است. همچنین سامسونگ شاهد رشد ۱۰ درصدی در فرانسه، کانادا ، انگلستان و استرالیا بوده است. جالب اینجاست که یکی از دو کشوری که سامسونگ در آن کاهش سهم ترافیک وب داشته، اپل در آن کشور افزایش رشد سهم وب داشته است، و آن کشور جایی نیست جز عربستان سعودی.

همچنین براساس این گزارش اپل با آخرین محصول خود یعنی گوشی چهار اینچی آیفون SE توانسته همچنان در کانادا، فرانسه ، ژاپن ، انگلستان و آمریکا محبوبیت خود را حفظ کند و در این کشور ها سهم این گوشی ۴ اینچی از سهم وب اپل ۲۰% و بالاتر بوده است. جالب اینجاست که گوشی هایی با صفحه نمایش رزولیشن QHD در سال گذشته افزایش سهم ترافیک وب داشته اند ( ۳٫۵% استرالیا، ۳٫۳% انگلستان، ۳٫۱% آمریکا، ۲٫۸% آلمان و ۲٫۷% فرانسه).

در ادامه نمونه‌ای از آمار‌های ارائه شده را دنبال می‌کنیم:

Apples-web-traffic-share-is-down-Samsungs-share-is-up-and-LGs-share-is-mixed.jpg Apples-web-traffic-share-in-various-countries.jpg Apples-web-traffic-share-declined-in-18-out-of-20-countries.jpg Samsungs-web-traffic-share-in-various-countries.jpg LGs-web-traffic-share-in-various-countries.jpg LGs-web-traffic-share-was-mixed-over-the-last-year.jpg

نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Analyst-says-Apple-iPhone-7-will-disappoint_id84046″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: آیفون 7اپلکاهش سهام

سینا سهیلی‌فر

نویسنده سینا سهیلی‌فر

سم شناس پزشکی، مدرس زبان انگلیسی، مترجم و نویسنده ترنجی، عاشق تکنولوژی و ورزش

۸نظر

    1. والا من موندم این برند هایی که اینقدر شما سنگش به سینه میزنید خودشون دارن از اپل کپی میکنند بعدشم اصلا شما فناوری اصلا شما تکنلوژی بگو ببینم برندهای دیگه که انقدر دم از فناوری میزنند چرا با بالا بردن رم و سیپیو هنوزم به گرد پای اپل نرسیدن بعدشم برندهای دیگه مگه چه نوع اوری الان دارن فقط سالی دوتا سنسور به گوشی اضافه میکنند و یکمم مگاپیکسل دوربین بالا پایین میکنند((( آهان فکرکنم کپی کاریشون از رو اپل رو نو آوری میگن ))))

      0
      0

درج نظرات: