بستن
ترنجی

نقد و بررسی ویدیویی ویندوز ۱۰

no thumb

مایکروسافت ویندوز ۱۰ را عرضه کرده است و هم اکنون بیش از ۱۴ میلیون دستگاه در دنیا این سیستم عامل را به عنوان سیستم عامل دسکتاپ خود دارند. امروزمی خواهیم نگاهی به قابلیت های ویندوز ۱۰ برای لپتاپ و تبلت داشته باشیم و آخرین شاهکار مایکروسافت را بررسی کنیم. با ترنجی همراه باشید.

ویندوز 10 (۲)

خیلی از کاربران در برابر ویندوز ۸ مقاومت کردند در حالی که شخصا یکی از کاربرانی بودم که از اولین نسخه های بتای این سیستم عامل را استفاده کردم. به هر حال کاربران در برابر تغییرات کمی غیر منعطف عمل می کنند. به هر حال این مقاومت غیر منطقی هم نبود چرا که این سیستم عامل بیشتر تبلت محور بود تا دسکتاپ محور. مایکروسافت در ویندوز ۸٫۱ کمی بیشتر به کاربران دسکتاپ اهمیت دارد و حالا در ویندوز ۱۰، این سیستم عامل محبوب دنیای دسکتاپ ها مخلوطی از ویندوز ۸ و نسل های پیشین خود است و مواردی را هم از نسخه موبایل خود به ارث برده است تا یکی از برترین های زمینه خود باقی بماند.

کرتانا از ویندوز موبایل به دسکتاپ آمده و حالا کمک دست شما خواهد و کارهای زیادی با آن انجام می دهید. اینترنت اکسپلورر جدید که تحت نام پروژه اسپارتان آن را می شناسیم هم تغییرات خوبی داشته اما هنوز رقبا از آن بهتر عمل می کنند. قابلیت چند دسکتاپه بودن و سوییچ کردن بین برنامه ها حالا بهتر شده است و همه این پیشرفت ها در غالب یک به روزرسانی رایگان برای دارندگان قانونی نسخه پیشین ویندوز است.

در این ویدیو می خواهیم ویندوز ۱۰ را از نگاه TheVerge ببینیم و در عمل ببینیم که این سیستم عامل چطور عمل می کند:

[http://www.aparat.com/v/F4Rh5/aparat]

نظر شما درباره ویندوز ۱۰ چیست؟ تا به حال آن را نصب کرده اید؟ از خوبی ها و بدی هایش برای دوستان خود و ما اهالی ترنجی بنویسید.

[su_button url=”#” target=”blank” background=”#06a570″](YouTube (The Verge[/su_button]

0
0
برچسب ها: windows 10windows 10 reviewنقد و بررسی ویندوز 10ویندوز 10

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۹نظر

 1. من از روز عرضه نهایی نصب کردم
  واقعا عالی هست
  فقط یه چیزی مایکروسافت گفته بود تو خود ویندوز امکانت خاموش کردن آپدیت تو نسخه pro میزاره ولی همچیچ چیزی نیست
  من از روشهای موجود در نت استفاده کردم برا خاموش کردن آپدیت
  ——
  در ضمن آقای عطایی ویدیو نشون نمیده لطفا درستش کنین
  سایت هم خیلی خیلی سرعت لودش پایین اومده

  مررسی از همه کسانی که برا ترنجی زحمت میکشن :rose: :heart:

  0
  0

درج نظرات: