بستن
ترنجی

حضور قدرتمند اپل در خاک سامسونگ؛ پیش‌فروش آیفون شروع نشده، تمام شد

no thumb

بسیار عجیب است که کاربران کره‌ای در کنار شرکت‌های بومی چون سامسونگ و ال‌جی بازهم به سراغ کشور آمریکا و استفاده از اپل آیفون رفته‌اند. این میزان تعجب زمانی خود را بیشتر نشان می‌دهد که میزان تقاضا نسبت به سال‌های گذشته نه تنها کمتر می‌شود بلکه اشتیاق افراد نیز برای تجربه جدیدترین آیفون بیشتر خواهد شد. در ادامه همراه باشید تا خبری جالب از کره را مرور کنیم.

پیش‌فروش آیفون‌های جدید در کره جنوبی به‌صورتی شروع شد که سه اپراتور اصلی وظیفه رجیستری دستگاه را بر عهده داشتند. تمام ظرفیت در نظر گرفته‌شده تنها در عرض چند دقیقه انجام شد! سه اپراتور مخابراتی بزرگ این کشور SK Telecom، KT و LG Uplus دومین سال است که اقدام به ارائه دستگاه آیفون می‌کند، این پیش‌فروش را برگزار کرده‌اند. اپراتور KT اعلام کرد پیش‌فروش در دقیقه اول بیش از ۱۰۰۰۰ دستگاه بود و در کمتر از ۱۰ دقیقه به ۵۰۰۰۰ دستگاه رسید. اپراتور SK Telecom نیز پیش‌فروش را در عرض ۳۰ دقیقه انجام داد و از دادن اطلاعات دقیق‌تر خودداری کرد. LG Uplus نیز پیش‌فروش را پس از ۵ دقیقه به اتمام رساند.

این میزان اشتیاق و تمایل افراد به خرید آیفون زنگ خطری برای سامسونگ و ال‌جی است و راه را برای پیشرفت این دو شرکت بزرگ در کشور خودشان سخت‌تر می‌کند. هنوز در مورد این که پلاس بیشتر مورد توجه بوده و یا نسخه عادی صحبتی نشده است اما بیان شده که بیشترین درخواست برای رنگ رز‌گلد بوده است. نظر شما چیست؟ دلیل برتری آیفون در کشور کره چیست؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/South-Korean-carriers-quickly-sell-out-pre-orders-for-the-Apple-iPhone-6s-and-Apple-iPhone-6s-Plus_id74890″ target=”blank” background=”#159f84″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: اپلایفونایفون در کرهپیش فروش ایفون در کره

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۳نظر

  1. اپل تو ژاپن با سونی نصف کرده!؟؟

   “بر اساس گزارش موسسه تحقیقاتی IDC، طی سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۴ اپل بالاترین سهم را در بخش فروش گوشی‌ تلفن همراه در این کشور با ۲۶/۶ درصد سهم به خود اختصاص داد. به این ترتیب از میان تولیدکنندگان محلی سهم بیشتری را به خود اختصاص داد.گفتنی است شرکت‌های فوجیتسو و توشیبا به طور مشترک با ۱۸/۳ درصد سهم جایگاه دوم و شرکت شارپ با ۱۵/۷ درصد سهم رتبه سوم را از آن خود کرد.”
   مال ۲۰۱۵ نتونستم پیدا کنم البته

   پ ن: منم نمیتونم دلیلی برای خرید آیفون پیدا کنم حداقل تو ایرن با این وضع اینترنت همراه

   0
   0

درج نظرات: