بستن
huawei-mate-9-unboxing-4

هواوی میت ۹ و میت ۹ پورش دیزاین دیروز توسط هواوی رونمایی شدند. این دو دستگاه طرفداران ویژه خود را پیدا کرده اند و هواوی نیز سعی می کند تا خوراک آن ها را تامین کند! در ادامه نگاهی خواهیم داشت به جعبه گشایی هواوی میت ۹ پس با ترنجی همراه باشید.

بسته بندی هواوی برای میت ۹ تفاوت زیادی با آنچه با میت ۹ و پی ۹ دیدیم ندارد. بسته بندی میت ۹ همانند میت ۸ با رنگ مشکی ارائه شده در حالی که در سری پی ۹ شاهد رنگ سفید برای بسته بندی بودیم. درب جعبه را که باز کنید تفاوت زیادی با میت ۸ وجود ندارد. همه لوازم جانبی همراه با یکدیگر یکسان است به جز یک عدد تبدیل USB Type C که همانند آنچه در گلکسی نوت ۷ دیدیم همراه میت ۹ را به رایگان ارائه می شود. هواوی یک عادت جالب دارد و آن ارائه گارد شفاف نازک همراه پرچمداران خود است و این سبب می شود شما از خرید محافظی بی نیاز باشد.

پس از بررسی محتوای ارائه شده همراه میت ۹ نگاهی خواهیم داشت به رابط کاربری EMUI 5 هواوی که روی اندروید ۷ ارائه شده است. چقدر خوب که بخش تنظیمات سریع در نوار اعلانیه ها تغییر کرده و نزدیک به دیگر رابط کاربری های اندروید گشته است. در ادامه شما را به تماشای ویدیو و گالری تصاویر جعبه گشایی هواوی میت ۹ دعوت می کنیم:

 شما درباره هواوی میت ۹ (Huawei Mate 9) چیست؟

phonearena

0
0
برچسب ها: Huawei mate 9Mate 9آنباکسینگجعبه گشایی میت ۹هواوی میت 9

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

درج نظرات: