بستن
ترنجی

اپلیکیشن مایکروسافت سلفی برای iOS عرضه شد

no thumb

مایکروسافت با در پیش گرفتن سیاست عرضه اپلیکیشن های جدید برای دیگر سیستم عامل‌ها، اسم خود را بر روی دستگاه‌های زیادی آورده است. به همین دلیل، یک اپلیکیشن جدید برای iOS عرضه کرده است. مایکروسافت سلفی (Microsoft Selfie) نام اپلیکیشنی است که به شما اجازه می‌دهد تا تصاویر سلفی خودتان را ویرایش کنید. در ادامه همراه باشید.

این اپلیکیشن جدید به‌طور اتوماتیک لکه‌ها و ایرادات پوست را محو می‌کند البته لازم به ذکر است که با توجه به نوع تصویربرداری، نویز تصویر را نیز تا حد زیادی برطرف می‌کند. شما می‌توانید به‌صورت دستی نیز در برنامه تغییراتی را اعمال کنید و طبیعی است که شاهد چند فیلتر گوناگون نیز باشیم. مایکروسافت قبلاً اپلیکیشن آفیس را نیز سریع‌تر برای iOS عرضه کرده بود. اپلیکیشن سلفی می‌تواند کاربران بیشتری را به خود جذب کند و این باعث می‌شود نام مایکروسافت در تولید اپلیکیشن بیشتر بر سر زبان‌ها باشد.

مایکروسافت سلفی را به‌طور رایگان می‌توان از اپ استور برای آیفون، آیپد و آیپاد دانلود کرد. حجم این برنامه ۵۶٫۸ مگابایت است.

[su_button url=”http://www.engadget.com/2015/12/30/microsoft-selfie-app-for-iphone/” background=”#32a164″]engadget[/su_button]

0
0
برچسب ها: ترنجیمایکروسافت سلفی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۴نظر

درج نظرات: