بستن
ترنجی

احتمالا سرفیس پرو ۴ در دو اندازه‌ی مختلف به بازار عرضه شود

no thumb

بسیاری از دوست‌داران مایکروسافت و تبلت‌‌های ویندوزی آن که تحت برند سرفیس عرضه می‌شوند بسیار مشتاق هستند تا هر چه زودتر سرفیس پرو ۴ معرفی شود. سرفیس پرو ۳ توانست یک فروش خوب را برای مایکروسافت برجای بگذارد و مایکروسافت قصد دارد تا در مهرماه امسال (اکتبر ۲۰۱۵) از نسل جدید سرفیس پرو ۳ تحت عنوان سرفیس پرو ۴ پرده بردارد.

با ترنجی همراه باشید…

ما از مشخصات سرفیس پرو ۴ همانند لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰XL با خبر نیستیم اما می‌دانیم این تبلت ویندوزی (که طبق ادعای متخصصان رموندی می‌تواند جایگزین لپ‌تاب شما شود) در مهرماه امسال به‌احتمال زیاد معرفی خواهد شد. سایت Digtimes اطلاعت جدیدی را در خصوص سرفیس پرو ۴ منتشر کرده است.

microsoft-surface-pro-3-product-photos-studio04

طبق ادعای Digtimes که منبع قابل اطمینانی در بخش اخبار ویندوز محسوب نمی‌شود٬ سرفیس پرو در دو سایز ۱۲ اینچ و ۱۳ تا ۱۴ اینچ به بازار عرضه می‌شود. این دو تبلت به‌صورت پیش‌فرض از ویندوز ۱۰ بهره می‌برد و همانند سرفیس پرو ۴ احتمالا با قلم مخصوص سرفیس عرضه خواهد شد.

surface 4

هدف مایکروسافت از عرضه‌ی دو دستگاه با اندازه‌ی مختلف احتمالا پوشش بیشتر طیف مصرف‌کنندگان در بازار است. سرفیس پرو ۳ قیمت نسبتا زیادی داشت و همین قیمت زیاد باعث می‌شد تا کاربران زیادی توانایی خرید آن را نداشته باشند. مایکروسافت متوجه این مشکل بزرگ سرفیس پرو ۳ شد و چند ماه بعد سرفیس ۳ را معرفی کرد. ایت تبلت ویندوزی بسیاری از مشخصات و امکانات خود را از برادر بزرگش به ارث برده بود اما قدرت پردازنده‌ی آن تا حد زیادی کاهش یافته بود و این مورد برای بسیاری خوشایند نبود. با توجه به احتمال معرفی تبلت‌های ویندوزی از سوی شرکت‌های مختلف همانند سامسونگ٬ ممکن است سرفیس پرو ۴ قیمت کمتری داشته باشد تا بتواند به خوبی به جنگ رقیب کره‌ای برود.

[su_button url=”http://microsoft-news.com/microsoft-to-reportedly-launch-12-inch-and-13-to-14-inch-surface-devices/”]microsoft-news[/su_button]

0
0
برچسب ها: surfacesurface pro 4سرفیسسرفیس 4سرفیس پرو 4نسل بعدی تبلت مایکروسافت

عارف کمانی

نویسنده عارف کمانی

۳نظر

  1. با ارائه ویندوز ده خیلی از شرکتها به سمت ساخت گجت های ویندوزی خواهند رفت از جمله سامسونگ و شرکت های چینی… ورود این شرکت ها باعث کاهش قیمت محصول خواهد شد و مطمئنا میشه یه تبلت با قابلیت های حتی بیشتر از سرفیس پرو رو به نصف قیمت مایکروسافت تهیه کرد… هدف مایکروسافت حتی از تولید سرفیس ها رسیدن به یک میلیارد کاربر ویندوز ه… بنابراین قیمت محصولات با کیفیت خودش رو تعدیل زیادی نخواهد کرد و اجازه میده سامسونگ و برند های چینی محصولاتی با کیفیت پایین تر رو به قیمت پایین تولید کنند…

    0
    0

درج نظرات: