بستن
ترنجی

آی او اس ۹ شبکه‌های وای فای ضعیف را تشخیص داده و شما را به اینترنت سیم کارت متصل می‌کند

no thumb

مشکلی در اتصال به اینترنت در آیفون و دیگر دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس وجود دارد، آن هم این است که اگر شما در نزدیکی یک منبع وای فای باشید و آنتن وای فای شما بسیار ضعیف باشد، در حدی که حتی اتصال شما قطع شود، باز هم به اینترنت سیم کارت وصل نخواهید شد. در ادامه همراه باشید.

در آی او اس ۹ این مشکل با کمک Wifi Assist feature حل شده و عملاً موقعی که به شبکهٔ وای فای ضعیفی متصل باشید، شبکهٔ وای فای قطع شده و به اینترنت سیم کارت متصل می‌شوید. البته همینطور که میدانید روشن کردن این گزینه باعث بالا رفتن قبض تلفن همراه شما شده و مقرون به صرفه نخواهد بود اما برای کسانی است که دائماً به اینترنت نیازمندند، یک نجات دهندهٔ زندگی (!) خواهد بود.

wi-fi-assist

این ویژگی که توسط ۹to5Mac لو رفته، خبر از ویژگی‌های جدید دیگر آی او اس ۹ را نیز می‌دهد، ویژگی‌هایی چون داشتن ۱۵ تصویر پس زمینه جدید، یک ایستگاه رادیویی Beats، پشتیبانی از Apple Music در CarPlay و پشتیبانی تماس با وای فای برای کاربران AT&T.

آی او اس ۹ برای بروزرسانی آیپد ۲، آیفون ۴ اس و مدل‌های بالاتر از آن‌ها همچنین آیپاد تاچ نسل پنجم و ششم برنامه ریزی شده است.

شما نیز از کاربران آی او اس هستید؟ نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://mashable.com/2015/08/07/ios-9-iphone-switch-wi-fi/?utm_source=feedly&utm_medium=webfeeds” target=”blank” background=”#0fb869″]mashable[/su_button]

0
0
برچسب ها: ای او اس 9ایفونبروزرسانی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۶نظر

درج نظرات: