بستن
ترنجی

آهنگ هایی که از اپل موزیک دریافت می‌شوند، قابل پخش در آیپاد نانو و شافل نیستند

no thumb

کوپرتینویی ها چند روز پیش بی سر و صدا دستی به سر و روی آیپاد ها کشیدند و آن هارا با آپدیتی جزئی روانه بازار کردند. این دستگاه های کوچک در زمان فرمان روایی اسمارت فون آن چنان در بازار جایی نداشته و نایی برای نبرد ندارند اما اپل همچنان هر چند سال یکبار، آن هارا آپدیت و روانه بازار می‌کند. در ادامه ترنجی را دنبال کنید.

اگر در فکر خرید آیپاد نانو و شافل جدید که لباسی با رنگ های تازه داشته، بودید که بتوان با آن موسیقی هایی که از اپل موزیک دریافت نموده اید را پخش کنید، باید در کمال تاسف به شما بگوییم که این کار ممکن نیست. برای اقدامات امنیتی اپل از اجازه همچین کاری به کاربران خودداری می کند
image
دلیل این کار نیز واضح است؛ این دو دستگاه از ارزان ترین آیدیوایس ها هستند و قابلیت اتصال به شبکه Wifi را نداشته و نمی‌تواند لایسنس اپل موزیک شمارا چک کند. اپل با خود می‌گوید ممکن است کاربران در ۳ ماهی که رایگان قادر به دنبال کردن اپل موزیک هستند تعدادی موسیقی را دریافت نموده و ســپس برای همیشه بدون اعتبار اکانت آن هارا گوش دهند.

اپل با معرفی آیپاد های جدید، روحی تازه به این سری دمید و برای مدل های شافل و نانو تنها به افزایش چند رنگ بسنده کرد. پیش از این ویژگی های تازه آیپاد تاچ را به شما اعلام کردیم.

نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2015/07/ipod-nano-shuffle-no-apple-music/?utm_source=mainrss”]ubergizmo[/su_button]

0
0
برچسب ها: آیپاد شافلآیپاد نانواپل

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۲نظر

درج نظرات: