مطلب فعلی :

اضافه شدن جستجو تجاری محلی در برنامه شماره‌گیر گلکسی اس ۸

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

اضافه شدن جستجو تجاری محلی در برنامه شماره‌گیر گلکسی اس ۸

تیم ترنجی

نوشته

2 ماه قبل

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

زمانی که شماره تلفن رستوران یا موسسه تجاری محلی را بخواهید، چه‎کارمی‎­کنید؟ ممکن است به صورت آنلاین شماره را جستجو کنید و شاید قبل از اینکه به چیزی که می­‎خواستید برسید، مجبور باشید چندین لینک مختلف را ببینید. این کار فرآیند دست‎وپا گیری است چرا که به صورت معمول برای انجام آن مجبور به سوئیچ کردن بین چندین برنامه‌ی مختلف می‌شوید. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

در برخی کشورها، به دست آوردن این اطلاعات، برای صاحبان گلکسی S8، بسیار آسان است. همکاری سامسونگ با هییا (Hiya) منجر به ایجاد زبانه‌ جدیدی به نام “اماکن” در برنامه شماره‎گیر بومی در کنار زبانه تماس‎ها شده است.

سرویس طراحی‎شده با هییا بیزینس پروفایل، زبانه اماکن از موقعیتی که در آن قرار دارید استفاده کرده و کسب و کارهای نزدیک به شما را در شاخه‎های مختلفی مانند مالی، بهداشت، خودرو، خدمات عمومی، رستورانها، خرید و غیره لیست می‌کند.

کاربران فقط باید محلی که می‎خواهند تماس بگیرند را بزنند و برنامه شماره‌گیر بومی ادامه کار را انجام خواهد داد. این برنامه خیلی ساده و درعین حال مفید است.

یکپارچگی هییا بیزینس پروفایل با گلکسی S8، این برنامه را در دسترس کاربران ۲۷ کشور در سراسر دنیا ازجمله ایالات متحده قرار خواهد داد، در ایالت متحده تمامی ارائه‌دهندگان خدمات اینترنت به‌جز verizon از این برنامه پشتیبانی می‌کنند. این اولین همکاری هییا و سامسونگ با هم نیست. هییا، در شماره‌گیر گلکسی نوت ۷، برنامه تشخیص اسپم و شماره تماس گیرنده را ارائه داد.

نظر شما درمورد این برنامه چیست؟ دوست دارید در ایران هم اجرا شود؟

sammobile

آخرین دیدگاه ها

  1. mohaamad گفت:

    پرچمدار شیائومی معرفی شده ، بعد شما این خبرای مسخره از اس هشت میزارید؟ چرا اینجوری شده سایت، یاد گذشته بخیر

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید