بستن
مطالب ترنجی

نقد و بررسی اولیه گلکسی نوت ۷ (Galaxy Note 7)

no thumb

گلکسی نوت ۷ بهترین گلکسی نوت ساخته شده تا به امروز امشب معرفی شد و به شایعات بی شمار پیرامون آن با تایید اکثر آن ها(!) پایان داد. از تبدیل شدن برخی قابلیت های ویژه مثل حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت یا صفحه نمایش خمیده به یک قابلیت در مدل پایه بگیرید تا تغییرات مثبت نرم افزاری و سخت افزاری و مقاوم شدن در برابر آب و خاک به نسبت گلکسی نوت ۵ همه و همه مواردی است که گلکسی نوت ۷ را به گزینه وسوسه کننده تری برای خرید تبدیل می کند. در ادامه می خواهیم نگاهی عمیق تر داشته باشیم به گلکسی نوت ۷، در ادامه با ترنجی همراه باشید.

گلکسی نوت ۷ امشب معرفی شد و هنوز فرصت به ارایه بررسی های کاملی از آن نشده است، در این بین برخی از منابع این دستگاه را از پیش از معرفی رسمی در اختیار داشتند و توانستند پیش از ارایه روی نمونه های اولیه بررسی هایی را انجام بدهند. این نمونه های با نمونه نهایی تفاوت زیادی ندارد و تا حدودی زیادی می توان به عملکرد آن ها اعتماد داشت.

در ادامه ویدیویی از بررسی یکی از دستگاه ها خواهیم دید:

به خیلی از سوال ها پاسخ داده شد، اینطور نیست؟ نظر شما درباره گلکسی نوت ۷ (Galaxy note 7) و قابلیت های آن چیست؟ کدام یک را بیشتر می پسندید؟

[su_button url=”https://www.youtube.com/watch?v=qZyELIkfnSU”]GadgetMatch[/su_button]

0
0
برچسب ها: galaxy note 7بررسی گلکسی نوت 7گلکسی نوت 7

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۴نظر

 1. بلاخره نوت ۷ تونست من قانع کنه که نوت ۴ رو رد کنم بره …..
  این گوشی شاهکاریه واسه خودش و تمام اون چیزی که من انتظار داشتم رو تو خودش جا داده
  خواهشی که از دوستای خودم دارم این که به ترولایی که معلوم الحال هستن و از دیروز از شدت سوزش فراوان دارن هی چرت و پرت میگن غذا ندید و بذارید تو حال خودشون باشن ….
  مشکی نوت ۷ به نظر من بهترین و باکلاس ترین رنگش امیدوارم همه دوستان که دوست دارن داشته باشنش به زودی بخرنش

  0
  0

درج نظرات: