بستن
مطالب ترنجی

شاید اچ‌تی‌سی وان A9 اولین تلفن هوشمند غیر نکسوسی باشد که به اندروید نوقا بروزرسانی خواهد شد

no thumb

احتمالا می‌دانید که درطی این چند روز گذشته، الجی از تلفن هوشمند جدیدش یعنی LG V20 به عنوان اولین تلفن هوشمند مجهز به اندروید ۷ یا همان اندروید نوقا از ابتدا باشد. کاربران نکسوس‌های گوگل هم که درحال حاضر از اندروید خالص و جدید نهایت لذت را می‌برند، اما در این میان، به نظر می‌رسد که تلفن هوشمند وان A9 شرکت اچ‌تی‌سی، اولین تلفن هوشمند غیر نکسوسی باشد که این بروزرسانی را دریافت خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر، در ادامه با ترنجی همراه شوید.

اگر یادتان باشد، اچ‌تی‌سی وان A9 اولین تلفن هوشمندی بود که با سیستم عامل اندروید ۶ یا همان مارشملو از همان ابتدا عرضه شد. در همان میان، اچ‌تی‌سی اعلام کرد که این تلفن هوشمند، بروزرسانی بعدی اندروید را در کمتر از ۱۵ روز بعد از عرضه نهایی سیستم عامل اندروید ۷ (که امروز آن را به نام نوقا می‌شناسیم) دریافت خواهد کرد. اندروید نوقا حدود دو روز پیش به صورت رسمی عرضه شد و اگر ادعای اچ‌تی‌سی درست باشد، این شرکت تا تاریخ ۶ سپتامبر وقت دارد که این نسخه را برای وان A9 عرضه کند. جالب اینجاست که الجی V20 که قرار است از اندروید ۷ یا نوقا به شکل پیش فرض استفاده کند نیز در تاریخ ۶ سپتامبر رونمایی خواهد شد. البته احتمالا  با فهمیدن اینکه این بروزرسانی سریع ابتدا برای کاربران آمریکایی عرضه خواهد شد ناامید می‌شوید، چرا که برای سایر مناطق جهان، کاربران احتمالا باید یک تا دوماه صبر به خرج دهند. اچ‌تی‌سی قبلا وعده عرضه بروزرسانی اندروید ۵ را در کمتر از ۹۰ روز به کاربران داده بود که هرچند آنقدر دقیق نبود، اما از نظر منبع، سابقه سرعت بروزرسانی‌های اچ‌تی‌سی نسبت به سامسونگ، الجی، موتورولا و سونی بسیار بهتر بوده است.

نظر شما چیست؟ شما درباره بروزرسانی اندروید ۷ یا نوقا برای وان A9 چه فکر می‌کنید؟

[su_button url=”http://htcsource.com/2016/08/htc-one-a9-android-nougat-7-0-update/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+HtcSource+(HTC+Source)” target=”blank” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]HTCSource[/su_button]

0
0
برچسب ها: اچ‎‌تی‌سیاندروید 7اندروید نوقابروزرسانیوان A9

حسين میرنژاد

نویسنده حسين میرنژاد

نویسنده و گرافیست وبسایت ترنجی. مدیر شبکه iDeal Techs کانال آپارات: iDeal Techs

۳نظر

درج نظرات: